Přemýšlím...

Bambusové pleny, sada 3 kusů T-tomi, bílá

Produkt není k dispozici.

jemné, savé a měkké pleny


Bambusové dětské pleny jsou díky spojení bambusové viskozy a čisté bavlny několikrát savější a měkčí než běžné bavlněné pleny. Bambusový materiál nezpůsobuje alergické reakce a je antibakteriální.
Plena je vyrobena z 2-vrstvého materiálu a díky tomu je velmi měkká a vysoce savá. Pleny mají kvalitní zašité okraje ze všech 4 stran.
Materiál po vyprání získává na objemu. Pleny jsou vhodné již pro novorozence.

Hodnocení zákazníků
Andrea Kubcová
28. 01. 2016
Jak jsem spokojená s bambusovou zavinovačkou či bambusovými ručníky ručníky od T-Tomi, tak zde u obyčejných bambusových plen se něco silně nepovedlo! To, že bambusky ztrácejí v jednom směru tvar, to by mě až zas tak nevadilo (tyto ho ztratí po prvním praní a je z nich okamžitě obdélník). Ale, to že po každém vyprání jsou neuvěřitelně krablaté a je nutné je rozžehlit, to mě silně obtěžuje! Sají vcelku průměrně a nejsou dvakrát příjemné na omak. Škoda, jinak českým výrobcům moc fandím, ale tohle by chtělo vylepšit! Pro informaci peru pouze ve slizu, na 40° a na 400 otáček!

Jana Štefanová
01. 12. 2015
Kúpila som len na skúšku, keďže bambus by mal dobre sať. Ale používam ich maximálne na kočík ako tienidlo. Sú strašne jemné a verím, že po intenzivnejšom praní nedopadnú dobre.

Petra Lomozová
23. 10. 2015
Těchto plen jsem nakoupila dost, ještě než se zde objevil první komentář, zpočátku jsem byla nadšená, že dobře sajou. Bohužel asi po jednom měsíci používání všechny sražené, postupně cca na polovinu velikosti! Prala jsem na 60, takže nešlo vyreklamovat. Zkusila jsem ještě novou prát výhradně na 40, ale taky se srazila!

Ilona Lískovcová
04. 06. 2015
S počtem hvězdiček jsem se překlepla, tak napravuji :-))

Ilona Lískovcová
03. 06. 2015
Těchto plen mám jen 3 kusy, zbytek výbavy tvoří jiné čtverce, takže na tyto se dostane jednou za čas. Přesto po 4 měsících takto občasného používání a praní na 40, někdy na 60 stupňů se srazily na takovou velikost, že na přebalování už nejdou použít vůbec. Navíc je látka viditelně zesláblá, jedna plenka má několik děr. Takhle bych si představovala plenu po deseti letech intenzivního používání. Jsem ráda, že jsem koupila pouze tři kusy, znovu bych je určitě nekupovala.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků