Přemýšlím...

Bambusové separační pleny T-tomi

Produkt není k dispozici.

rozložitelné, neparfemované, slachovací


Bambusové separační pleny T-tomi jsou vyrobeny ze 100% bambusového vlákna, které je velmi jemné k dětské pokožce a jeho jemnost je srovnatelná s hedvábím.
Jsou 100% biologicky odbouratelné, splachovatelné do WC ( v případě špatného stavu nebo zúžení průřezu odpadové roury ale mohou způsobit ucpání kanalizace nebo škodu). 
Chrání látkovou plenu před znečištěním. Pleny jsou perforované pro snadnější manipulaci a utržení.
 
 • 100% biologicky odbouratelné
 • nebělené
 • neparfemované
 • perforované
 • Hodnocení zákazníků
  Michaela Pátková
  05. 02. 2016
  Vyzkoušela jsem více druhů separačních plen a tento typ mi vyhovuje zatím nejvíce. Jsou velice příjemné, rozměrově super. Hlavní plus, že jsou splachovatelné (na rozdíl od jiných). Jedna velká nevýhoda je, že nejsou pratelné. Bambus je antibakteriální, proto, když je plenka pouze počůraná, nechám vyvětrat a proschnout a nemám strach ji použít třeba třikrát, případně opatrně propláchnu vodou. Takže jedna hvězda dolů za nepratelnost.

  Pavlína
  30. 12. 2014
  Jsou velmi hebounké, ale vůbec ne ekonomické. Už podruhé nekoupím. Nedají se vůbec vyprat. Po prvním praní jsou to jen cucky chuchvalců na vyhození.

  Petra
  11. 12. 2014
  Tyto separační jsou perfektní. Nechápu jak je někdo může prát a použít znovu...fuuuuj. tyhle už mám troje a jsem nadmíru spokojená. Doporučuji.

  Iva
  17. 09. 2014
  Na dotek velice příjemné, ale separačními bych je nenazvala. Jsou prakticky stejně mokré, jako počůraná látková plena.

  Tereza
  07. 08. 2014
  V plence sice fungují dobře a jsou i velmi příjemné na omak, ale přesto je už nekoupíme - bohužel nejdou vůbec prát. U jiných separaček jsem zvyklá, že počůrané peru s plenkami a používám znovu. Tyhle z pračky vylezou jako nepoužitelný cucek k vyhození :/  Zasílání novinek e-mailem
  Půjčovna šátků