Přemýšlím...

Batoh dětský Ergolino+ fialový Ergobag

Produkt není k dispozici.

Je určen pro děti ve věku od tří do šesti let. Zadní část batohu má ergonomické polstrování, které je zároveň prodyšné, takže příznivě ovlivňuje zdravý vývoj dítěte. Hrudní a pánevní pás zajišťují stabilní nošení dětského batohu a tím také bezpečný a pohodlný pohyb Vašeho malého předškoláka.
Tento dětský batoh má důležité bezpečnostní prvky – tzv. reflexní zónu, která je umístěna na každém dětském batohu Ergolino+. Bezpečná viditelnost dítěte za každých povětrnostních podmínek je zajištěna díky reflexním pruhům a reflexnímu klipíku, které jsou viditelně umístěny na přední straně tohoto ergonomického batohu pro předškoláky.

Ergonomický - díky systému zavěšení je Ergolino+ přizpůsobeno pro naše nejmenší. Hrudní popruh s posuvnými přezkami zajišťuje ideální napasování a drží jej v bezpostřední blízkosti zad – a to i při dovádění a skákání.
Praktický - pojme až 10 l objemu a to dokonce i sešit ve formátu A4. Dvě postranní kapsy s možností uzavření jsou ideální na poklady.
Bezpečný - batůžek má dostatek reflexních prvků, je dobře viditelný z každého zorného úhlu a za každého počasí.
Ekologický - látka je ze 100% vyrobena z recyklovaných PET lahví. Je objemově a barevně stálá. Plastové přezky neobsahují ftaláty ani žádné jiné škodliviny.
Hodnocení zákazníků
Anna Seidlová
07. 09. 2015
Dcera nastoupila do první třídy do montessori školy, kde se v batůžku nosí pouze penál, svačina a voda. Tento batůžek je naprosto úžasný, protože je akorát tak veliký, aby se tam naše školní potřeby vešly. Je opravdu pevný, lehký, krásný a na zádech pohodlný. Určitě dokoupíme také klipíky, aby dcera mohla měnit vzhled svého batůžku :)Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků