Přemýšlím...

Bavlněné dětské pleny LUX ECO natural Kikko

Produkt není k dispozici.

nadstandardní bavlněné pleny s vysokou gramáží


Bavlněné pleny kikko lux jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci, umožňují sterilizaci vyvářkou a žehlením.

Napomáhají zdravému vývoji kyčelních kloubů u novorozenců. Pro své mnohonásobné použití jsou levnější než pleny jednorázové. Šité okraje jsou opravdu zašité, ne pouze stočené a oentlované jako u jiných výrobků. Tento postup minimalizuje možnost třepení krajů během praní !!!

Nezatěžují životní prostředí.

Hodnocení zákazníků
Jitka
20. 03. 2014
Po pár vyprání změnily tvar na obdélník, zhrubly a jsou řidší než libštátské s vysokou gramáží. Někde jsem slyšela, že kvalita těchto plen hodně kolísá, takže jsem asi měla smůlu.

Petra Bölcskei
17. 06. 2013
Plenky jsou o něco tvrdší a ze začátku opravdu hodně ale opravdu hodně pouští žmolky. V porovnání cena-výkon ale mohu jen doporučit.

Jana V.
28. 10. 2012
Za mě tedy nic moc. Mám srovnání s Kikko bambusovýma a ty jsou nesrovnatelně lepší. Tyto jsou ve srovnání s bambusovýma tenké, rychle zhrubly, nic nenasajou, vlhkost nerozvedou do plochy a jsou skrz naskrz mokré v jednom místě,srazily se na 60 x70. Co se týče srovnání s jinými bavlněnými, mám ještě z dávných dob takové 2 druhy - jedny tenčí a druhé dost tlusté. Ty tenčí jsou horší než tyto Kikko, ty tlustší ale zas mnohem lepší. Nevím ovšem jak tyto bavlněné Kikko vychází ve srovnání s jinými současnými bavlněnými. Už bych si je ale nekoupila.

Kateřina Faltová
14. 06. 2012
Skvělé, jsem s nimi moc spokojená. Nejlepší čtvercovka jakou máme, máme víc druhů a tyhle jsou jednoznačně nejlepší.

Jana Brdíčková
10. 01. 2012
Doporučuji, po čtyřměsíčním denodenním používáním (vážeme novosklad) jsou sice nebělené plenky trošku uzlíčkovaté a spíš obdélníkové než čtvercové (ale ne moc), bělené zůstali pevnější a lépe udržely tvar, s oběma typy jsem ale moc spokojená.

Jana Šlosarčíková
09. 06. 2011
I když mi byly doporučovány jako nejlepší klasické čč na trhu, nějak "odvařená" jsem z nich nebyla. Jsou tenoučké, praním hrubnou - ale máme tvrdou vodu. Mi osobně novosklad celkově nevyhovoval vůbec a tak jsem rychle přešla na zavazovačky a kalhotovky, ale samotná plenka na novosklad i s další čč na nudli jako vkládačkou nenasála moc. Tak na hodinku? Mám asi učůránka .. teď používám jenom pod zadeček na přebalovák a nebo jako nouzovou vkládačku poskládanou na nudli. Já osobně mezi těmito čč a Libštátskými rozdíl, krom ceny, nevidím.

Šárka Nahodilová
16. 11. 2010
Velmi kvalitní plenky, s obyčejnými se nadají vůbec srovnat. Výborně drží tvar, víc nasají, jen nám docela ztvrdly.

Jitka Cvičková
28. 10. 2009
Skvělé! Máme hodně druhů čtvercovek, ale tyto jednoznačně vedou. Narozdíl od ostatních i při pravidelném praní na 90 zůstavají jemné.

Majka Marekova
23. 09. 2009
Zatial najkvalitnejsia stvorcova plienka aku mam. Husto tkana, sava, drzi tvar ... v tejto kvalite by som uvitala aj rozmer 80x80 :-)

Marcela Dundrová
25. 06. 2009
Nejlepší čtvercová plena, jakou znám.

Lenka Fialová
22. 06. 2009
Úžasné, savé, pevné, drží tvar i po mnoha vypráních. SUPER.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků