Přemýšlím...

Proč nakupovat u nás

Specializovaný obchod

Jsme na trhu již od roku 2007. Naše kamenná prodejna v BRNĚ byla první prodejnou v České republice s tak širokým ekologickým sortimentem. Zaměřujeme se na témata: EKOdítě, EKOdomov, EKOmóda. Nabízíme nejširší výběr moderních látkových plen na trhu.

Bezpečný nákup

Jsme stabilní společnost a nákup u nás je bez rizika. Vrátit zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodů (pokud nám je však sdělíte, budeme vám vděční a pomůžete nám tak ještě zkvalitnit naše služby a dodávané zboží). Vyměnit zboží můžete až do jednoho měsíce.

(Ne)spokojení zákazníci

Zajímají nás zpětné reakce našich zákazníků, jejich názory či připomínky a usilujeme o trvalé zvyšování kvality našich služeb. Zákazník je pro nás priorita číslo jedna.

Spolehlivá a expresní doprava

Zákazníkům e-shopu nabízíme doručovací servis ověřeného dopravce (zásilková služba DPD), který zásilku doručí na adresu v ČR do 24-48 hodin od podání.
Při nákupu nad 2500 Kč neplatíte poštovné.

Zákaznická podpora

Své objednávky můžete sledovat online. Každý všední den od 10:00 do 16:00 je vám na telefonní lince či e-mailech k dispozici náš zkušený tým ochotných zaměstnanců.

Proškolený personál

Naši zaměstnanci mají s nabízeným zbožím většinou vlastní zkušenosti. Pravidelně pořádáme školení a společně se vzděláváme v oblasti ekologie, přirozené péče o děti a kontaktního rodičovství. Proškolený personál vám je v prodejnách plně k dispozici. 

Novinky

Neustále pro Vás nakupujeme mnoho nového zboží. Měsíčně vložíme na e-shop až 100 novinek, je tedy stále z čeho vybírat!

Šetříme přírodu

Maximálně usilujeme o to, aby náš dopad na přírodu byl co nejmenší, ať už se jedná o třídění odpadu nebo o využívání již použitých obalových materiálů přo posílání balíků. Řídíme se heslem „To nejlepší pro naše děti. To nejlepší pro naši Zem.“

Šíříme a vysvětlujeme

Pravidelně pořádáme prezentace a kurzy na témata Zdravé přebalování, Zdravé nošení, Bezplenková komunikační metoda aj. Osvěta šetrného životního stylu je pro nás hlavním cílem a posláním. Nabízíme profesionální poradenství v kamenných prodejnách i přes e-mail.


Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků