Přemýšlím...

Dětské ekoplenky MINI Beaming Baby

Produkt není k dispozici.

Beaming Baby jsou biologicky rozložitelné jednorázové pleny. Více než 40 % materálů ( včetně obalu na pleny ) použitých na výrobu je z obnovitelných zdrojů ekologického zemědělství. Přirozeně prodyšná tenká svrchní vrstva, která je výborně vodě odolná je vyrobena z přírodní bavlny a kukuřičného škrobu. Plenky Beaming Baby pleny jsou zcela bez chlóru a obsahují pouze čisté plasty, které jsou použity v suchém zipu a elastické zadní části a bočních panelech.

Absorpční vrstva obsahuje velmi jemně drcený papír, který má konzistenci vaty a 100% přírodní kukuřičný gel vyrobený z kukuřice, která nebyla geneticky modifikovaná. Plenky obsahují aromaterapeutické esenciální oleje heřmánku a ylang-ylangu, které pomáhají chránit dětskou citlivou pokožku. Dokonale sedí kolem nožiček a kolem pasu, drží vlhkost i řídkou novorozeneckou stoličku.

Balení MINI obsahuje 20 plen a je vhodné pro děti od 2 do 6 kg.

Hodnocení zákazníků
Andrea Kubcová
02. 02. 2016
Měla jsem je pro syna v porodnici a byla jsem spokojená! Neprotekly, nedřely.

Petra
05. 12. 2015
Velmi nekvalitní a navíc dost drahé. To není dobrá kombinace.

Markéta Janíčková
18. 02. 2014
U nás spokojenost, dobře sají, neprotekly nám nikdy, neškrábou. Používáme pouze při cvičení kvůli lepší pohyblivosti a občas na cesty.

marcela
13. 11. 2013
pevne gumicky, protekaji a maji velice ostry vnitrni pasek. maly byl stale poskrabany

Zuzana B.
26. 04. 2012
V těchto plenkách (ač s obsahem heřmánku) se malé zahojila opruzenina, kterou měla s pamprsek. u nás velká spokojenost:-)

Jana
22. 04. 2012
S těmito plenkami jsem byla naprosto spokojená, krásně seděly, minimum nehod, příjemné na omak. 4 hvězdičky dávám za menší "ekologičnost" a vyšší cenu.

Nikola
02. 11. 2011
Vynikající zkušenost s těmito plenami, miminko není opruzené, dobře sají, parfemace nijak výrazná.

Petra Němečková Stypová
30. 10. 2011
Takove trochu lepsi pemprsky..Rozlozitelne jsou jen malo a navic neprijemne navonene s prilis pevnymi gumickami:-(Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků