Přemýšlím...

Dětské ekopleny MAXI Beaming baby

Produkt není k dispozici.

Beaming Baby jsou biologicky rozložitelné jednorázové pleny. Více než 40 % materálů ( včetně obalu na pleny ) použitých na výrobu je z obnovitelných zdrojů ekologického zemědělství. Přirozeně prodyšná tenká svrchní vrstva, která je výborně vodě odolná je vyrobena z přírodní bavlny a kukuřičného škrobu.
Plenky Beaming Baby pleny jsou zcela bez chlóru a obsahují pouze čisté plasty, které jsou použity v suchém zipu a elastické zadní části a bočních panelech.

Absorpční vrstva obsahuje velmi jemně drcený papír, který má konzistenci vaty a 100% přírodní kukuřičný gel vyrobený z kukuřice, která nebyla geneticky modifikovaná. Plenky obsahují aromaterapeutické esenciální oleje heřmánku a ylang-ylangu, které pomáhají chránit dětskou citlivou pokožku.

Dokonale sedí kolem nožiček a kolem pasu, drží vlhkost i řídkou novorozeneckou stoličku.

Balení MAXI obsahuje 34 plen a je vhodné pro děti od 7 do 11 kg.

Hodnocení zákazníků
Alice Widemannová
08. 08. 2016
Super. Používali jsme je na dovolené. Nemám srovnání s jinými papírovými plenami, ale nic nám neproteklo, žádný opruzení. Přes můj odpor k papírovejm plenám jsem byla spokojená. Junior taky.

Emilie Hučiková
26. 10. 2013
jsou tuhší ale sedí hezky, každopádně doporučuji pro hubené miminko, naše devíti kilové pětiměsíční je má tak akorát

Frida
15. 10. 2013
Za mě také spokojenost, ale je pravda, že velikost neodpovídá váhovému rozpětí. Syn má 10 kg a do vel. 3 se nevejde, i když je do 11kg, musela jsem koupit už vel. 4. Používáme pouze na cestování a neprotekly nikdy.

Monika M
07. 06. 2013
Po zkušenostech s Moltex a Kikko nejsem spokojená. Jsou velmi úzké a tím nezakryjí celý zadeček, navíc při větším pohybu, a to už se v této váhové kategorii opravdu dá předpokládat, jsou najednou třeba jen na půlce zadečku. Výsledek - často protečou.

lenka
05. 06. 2011
úžasný!jsme mnohem víc spokojení,než s jinými ekoplenkamiZasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků