Přemýšlím...

Botky s měkkou podrážkou letadlo Liliputi

Produkt není k dispozici.

Botečky jsou vhodné jako vycházková i domácí obuv, případně jako bačkůrky do školky. Jsou určené do suchého prostředí. Ideální capáčky pro zvládnutí prvních krůčků!

98 % dětí přijde na svět se zdravými nohami, ale 60% dospělých má nějaké deformace nohou. Tyto deformace se vytvářejí již v dětství a mohou za to nevhodně zvolené boty! Téměř každý odborník souhlasí s tím, že nejlepší je chození na boso.Což není překvapující, vždyť lidstvo chodilo dlouho bosky (a na hodně místech ještě chodí) a tomu se přizpůsobily naše kosti, klouby a šlachy.

Kožené dětské botečky s měkkou podrážkou mají nejblíže chození na boso. V těchto botečkách se dítě naučí chodit tak, že používá svoje prsty na noze a svaly chodidla, což v botech s tvrdou podrážkou nedokáže. To velmi připspívá k vývoji rovnováhy a koordinačních schopností a posiluje klouby, svaly a šlachy nohy. Tyto botečky neotláčí nohu, měkká kůže dovolí malé nožičce růst a nechává ji dostatečný prostor, aby se přirozeně vyvíjela.

Reflexní zóny chodidla jsou během chození stimulované, což má velmi pozitivní účinky na celé tělo.

Nošením dětských boteček s měkkou podrážkou se dá předejít několika ortopedickým nemocem v dospělosti a rozvíjí se koordinace pohybu dětí!

Jsou vyrobené z měkké kůže, díky které se nožičky nepotí. Díky praktické gumičce se dobře nazouvají a nepadají z nožičky.

 

 

Hodnocení zákazníků
Adriana B. P
01. 11. 2015
Capáčky jsou nádherné, velmi kvalitně zpracované, bezvadný měkký voňavý materiál, souhlasím s M. D., že barva je v reálu blankytnější, ale stejně pěkná. Naše holčička měla doteď capáčky Menu Baby Shoes, které byly také perfektní, ale tyto mají ještě bonus v podobě měkké, a tedy i trochu teplejší podrážky, což se teď na zimu hodí, naopak na léto byly skvělé právě Menu Baby Shoes. Zatím to vypadá, že tyto capáčky mají i povrch, který půjde dobře omývat vlhkým hadříkem. No a chodí se v nich, co pozorujeme, moc dobře... : ) I přesto, že jsou trochu větší, což jsme tak ale vzali záměrně, aby nějaký čas vydržely.

M.D.
19. 02. 2015
Vyborne a krasne capacky, prijemny material, prcek v nich ma i v zime nozicky v teple a co je mame jsou motoricke pokroky ze dne na den dal :-) v realu je barva boticek vic blankytnejsi..Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků