Přemýšlím...

Fleecová separační plenka Haipa daipa

Produkt není k dispozici.

I když je mokrý, působí fleece na dotek suše, a je tak velmi příjemný jako doplněk látkových plen. Používá se jako pratelná separační vložka.

Složení:
Fleecová vložka je vyrobena z velmi kvalitního microfleecu (100% PES), který se nežmolkuje. Fleece je prodyšný materiál vyrobený tak, aby simuloval vlastnosti ovčí vlny, a i když je mokrý, působí na dotek suše.

Praní:

Fleecovou vložku je třeba před prvním použitím vyprat. Lze ji prát na 40°C, ale nesmí se žehlit. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena, se také snadno pere v ruce a velmi dobře schne.

Navrženo a vyrobeno v České republice.

Rozměry: 35 x 13 cm

Hodnocení zákazníků
Lída Patáková
13. 11. 2013
Kromě toho, že udržuje pocitově zadeček suchý, tak výborně chrání jemnou kůži novorozence před odřením nebo začervenáním z plínky, která není nikdy úplně jemná (např. zrovna froté plínky od Haipa Daipa). Dlouho vydrží, pěkně se pere a je hlavně levná.

Zuzka H.
27. 02. 2013
Souhlasím s předešlými hodnoceními. Největší výhoda této separačky je, že v mokré plence je zadeček miminka stále v suchu. Znečištění od větší nehody se dobře odmočí a fleky jdou v ruce velmi dobře vyprat (používám mýdlo na skrvny Imse Vimse), separačka je tak stále sněhobílá.Cena perfektní. Rozhodně doporučuji!!!

Edita
10. 12. 2012
Nejlepší separační plenky - udržují zadeček v suchu, dobře se čist a rychle schnou.

Hanka P.
17. 11. 2011
Souhlasím s předešlými komentáři. Separačky jsou výborné, opakovaným praním v ruce se sice trochu opotřebují, ale na funkci to nemá vliv. Začínala jsem s papírovými (celulózovými), ale ty mi nevyhovovaly , zdály se mi drsné, mačkaly se a posunovaly. Také jejich spotřeba byla vysoká, u novorozence vpodstatě na jedno použití.

Soňa Krátká
16. 10. 2011
Perfektní separačky, kůže zůstáva suchá, po vyprání jsou rychle suché a znečištění jde velmi snadno dolů, bála jsem se, že se mi po nich dítko oprudí, ale opak je pravdou..za tu cenu to stojí:-)

Petra Tišlová
19. 07. 2011
Výborné separační plenky. Jsou prakticky hnedka suché a krásně v plíně oddělí, co je potřeba.

Lucie
11. 07. 2011
Levná, po vyprání téměř okamžitě uschne, dobře se čistí od pokakání. Úplná spokojenost.

Helena Sladkovská
29. 03. 2011
Opravdu supr, i když jsou počůrané, na omak působí úplně suše, takže i když v noci je plína nasáklá, zadeček je pořád v suchu. Stolička z nich jde krásně vyprat.

stela
27. 09. 2009
používám je do látkových plen, a jsou v pohodě. Dobře se perou na 40, rychle schnou.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků