Přemýšlím...

Gel na nádobí Dishmate 750 ml EFP DOPRODEJ

Produkt není k dispozici.
Přípravek na ruční mytí nádobí. Dismate je opravdu přírodní, zelený a efektivní výrobek z rostlinných složek. Neutrální pH, velmi šetrný i k pokožce. S vůní esenciálních olejů. Výrobek je velmi koncentrovaný, takže vám vystačí až na 150 mytí (kanystr 500 mytí).
 
Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.
 
Složení: Voda, {[3-(Dodekanoylamino)propyl](dimethyl)ammonio}acetát, Coco-sulfát sodný (tenzid na bázi kokosu), Cocamidopropylamin oxid (tenzid na bázi kokosu), Fenoxyethanol (konzervant), Přírodní aroma, 2-Methyl-4-isothiazolin-3-on (konzervant)
Hodnocení zákazníků
Eli
14. 05. 2016
V porovnání s prostředkem od Ecoveru, který jsem používala dříve je tohle o několik tříd níže. Nestačí jen malá kapička, naopak je třeba častěji přidávat prostředek na houbičku, takže spotřeba větší láhve byla mnohem rychlejší než u menší láhve Ecoveru, který nám vydržel o měsíc(e) déle.

Hanka
08. 01. 2015
Skvělá koupě, dobře myje a vydrží opravdu dlouho, protože k dostatečnému umytí stačí pár kapek.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků