Přemýšlím...

Guaracao- kakaový nápoj 100g, Guaranaplus

Obj. č.: 15014
Cena: momentálně vyprodánoVýrobce: Guaranaplus


Popis Specifikace O značce Hodnocení Dotazy
Tento výborný kakaový nápoj GUARACAO je z pravé brazilské guarany a lahodného kakaového prášku se sníženým obsahem tuku, vyrobený z nepražených vybraných kakaových bobů z Ekvádoru.
 
Nápoj je v poměru 50:50: tzn. v jednom balení je 50g guarany a 50g kakaového prášku. Touto kombinací vznikl chutný a efektivní nápoj, který Vás např. po ránu tzv. nakopne a dodá dobrou náladu.
 
Příprava je velmi jednoduchá: 2 čajové lžičky v šálku zalijeme horkým mlékem (vodou) u a rozmícháme. Nápoj lze připravit i ze studené vody či mléka. V teplém mléce se však krásně uvolní lahodná chuť a vůně čerstvého kakaa.
 
Guarana je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie. Je nazvána po Indiánech z kmene Guaraní, kteří ji po staletí používali jako elixír dlouhého života. Obsahuje guaranin, stimulační látku podobnou kofeinu a kofein. Guarana není návyková a její užívání je naprosto bezpečné. Guarana pomáhá stimulovat nervový systém, ničí volné radikály a podporuje mozkovou činnost, výdrž a vitalitu.
Důležitá informace: Guaranový prášek je vyroben přímo v Brazílii, tím nejbezpečnějším a nejšetrnějším možným způsobem: brazilský výrobce pečlivě vybírá tu nejkvalitnější guaranu tak, aby nebyla stříkaná pesticidy či nějak uměle podpořena k růstu. Vybírá se čistě přírodní guarana z vybraných a stále kontrolovaných zdrojů. Po důkladném vysušení guaranových plodů těsně před pomletím se nechají udělat zdravotní rozbory. Po pomletí guarany se dělají zdravotní rozbory znovu. Až poté je guaranový prášek vyexpedován z Brazílie do České republiky.
 
Kakaový prášek natural (10/12) se sníženým obsahem tuku - min. obsah kakaového másla 10% – z jedinečných nepražených ekvádorských kakaových bobů. Kakaový prášek je produkt, který vzniká lisováním kakaové hmoty, při tomto procesu se oddělí kakaové máslo cca 45%. Zbytek hmoty, který zůstane, se nazývá kakaový koláč (torta, cocoa cake), který obsahuje cca 10 až 12 % kakaového másla. Po rozemletí „koláče“ vzniká kakaový prášek. Při výrobě kakaových produktů (hmota, máslo, prášek) nedochází při jejich zpracování k teplotě vyšší než 42°C.
Složení
Drcená sušená semena Paullinie nápojné
Kakaový prášek natural se sníženým obsahem tuku
Použití
2 čajové lžičky rozmícháme v šálku s horkým mlékem či horké vody.
Kusy
prášek 100g
Technická specifikace
Doplněk stravy. Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu. Neobsahuje lepek.
Vyrobeno Brazíle, Ekvádor

O značce Guaranaplus

GuaranaPlus je rodinnou firmou bratří Háblových. Její příběh odstartoval před lety, když se Broňa vrátil ze svého několikaměsíčního pracovního pobytu v Brazílii. Tam poznal úžasný potenciál guarany a také jej sám na vlastní kůži odzkoušel. Takže doma hned pílil do lékárny a koupil si balení gurany. Jaké však bylo jeho překvapení, že účinky, na které byl zvyklý v Brazílii, se jaksi nedostavují. Vyzkoušel tedy celou řadu guaranových produktů dostupných na českém trhu, ovšem opět s žalostným výsledkem. Pátral tedy po příčině a dospěl k závěru, že to, co u nás bylo nabízeno jako guarana, má s přírodní guaranou pramálo společného. Jednalo se vesměs o přípravky s minimálním či žádným obsahem přírodní hmoty, kde účinnou složku tvořil extrakt často obohacený syntetickým kofeinem. S bratrem dali proto hlavy dohromady a rozhodli se originální brazilskou guaranu do Česka dovážet. A ke spokojenosti jejich zákazníků tak činí již pět let.

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín: 25.10. 10:15-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 2
lokalita: Praha
Více
termín: 25.10. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 6
lokalita: Brno
Více
termín: 07.11. 15:00-16:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín: 07.11. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 4
lokalita: Brno
Více
termín: 10.11. 10:30-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 1
lokalita: Praha
Více
termín: 14.11. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Radost s dětmi