Přemýšlím...

Hacka plus Pech

Produkt není k dispozici.

HACKA je závěsná textilní kolébka. Miminko se v ní může houpat nejen do stran, ale díky závěšení na pružině i nahoru a dolů. Hacka pomáhá rodičům v péči o miminka, která ocení možnost houpání a také pocit bezpečí v chráněném prostoru. Děťátka se v hacce rychle uvolní a uklidní a jsou příjemně ukolébávána do spánku.

Hacka má nosnost 15 kg, pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, případně balíček luštěnin, zajistíte tím optimální pohupování pružiny.

Zavěsit se dá Hacka do pevného stropu nebo venku na strom či trám pomocí šroubu s pojistkou. Dále se dá zavěsit na stojany Palmera a Luna.

HACKA je doporučována i pro předčasně narozené děti. Zlepšuje zdravotní stav dětí, doporučuje se pro klidný spánek a lepší adaptaci.

Inovovaná verzi houpačky hacka - HACKA PLUS:

 • vnitřní část hacky je podšita jemnou saténovou látkou pro větší pohodlí miminka
 • v části u nožiček už není zavazování na šňůrky - patentky se jednodušejí obsluhují a miminko se do hacky lépe vkládá
 • látka je barevná z obou stran, hacka tak vypadá lépe než u předchozích modelů potištěných jen z lícové strany
 • z vnější strany za hlavičkou je výšivka s motivem květiny
 • Hacka Plus je dodávána v látkové tašce, která ji chrání při přenášení nebo při čekání na další miminko
 • Hodnocení zákazníků
  Katarina
  04. 07. 2016
  Hacka je vynikajuci vynalez ulahcujuci rodicom hodiny kolisania na rukach. Nas maly zaspaval na rukach a po ulozeni na postel sa vzdy zobudil no teraz uz ked mame hacku tak zaspava cez den vnej a my mame viac casu a hlavne volne ruky. Bola to laska na prvy pokus kedze drobec v nej zaspal hned na prvy pokus, a spi v nej bezne 2-3 hodiny. Palec hore ;)

  Lenka
  24. 04. 2014
  skvělý vynález - návrat k přirozenosti :-)

  Julie
  15. 04. 2014
  Hacka je určitě výborná věc, syn jinak špatně usíná, vždycky nezabere, ale aspoň se v ní obvykle na nějakou dobu (je-li houpán) uklidní nebo i usne, bez hacky by to byl horor... Jediné co se mi nelíbí je, že pokud houpačku v nohách dítěte nezatížíme, je v ní lehce hlavou dolů (syn má nyní přes 4,5kg).

  Lenka Š.
  11. 11. 2012
  Tato "houpačka" mi zachránila psychické zdraví v prvních třech měsících naší dcery. Sice si na ni ze začátku musela zvyknout, ale pak v ní usínala naprosto spolehlivě do pár minut. A velkou výhodou je, že se dá přenášet do jiných místností (pokud tam máte háky ve stropě).  Zasílání novinek e-mailem
  Půjčovna šátků