Přemýšlím...

Hoppediz Delhi - LEHKÝ

Obj. č.: 4547
Hoppediz Delhi - LEHKÝ https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/7/4/7435-hoppediz-delhi.jpg Velmi jemný a lehký šátek Hoppediz. Má stejné kvality jako klasický šátek Hoppediz. Jediný rodzíl je v tom, že je tkaný z jemnější příze. To znamená, že šátek působí pružněji, nošení je pohodlné a vzdušné. Hoppediz šátky: Plátno šátků Hoppeidz je tkáno klasickou šátkovou keprovou vazbou. Ta umožňuje, aby šátek dostatečně pružil v diagonálních směrech, ale nevytahoval se podélně. Toto plátno se nijak nevytahuje ani při dlouhodobém nošení těžkých dětí. Stejně kvalitní nitě jak v osnově tak v útku zajišťují optimální diagonální pružnost a také garantovanou výdrž šátku. Šátky Hoppediz jsou 100% bavlněné. Při barvení se používají nejkvalitnější netoxické barvy bez těžkých kovů. Proto jsou šátky velmi šetrné k dětské pokožce. Nitě se barví ještě před tkaním, takže pak šátky nepouští a barvy vypadají i po mnoha vypráních jako nové. Použitá příze není bělená ani nijak jinak chemicky upravovaná. Šátek Hoppediz prošel v roce 2006 německým ÖKO-Testem s nejvyšším ohodnocením "velmi dobrý". Šátky Hoppediz nejsou předem vysrážené, protože taková úprava zbytečně zatěžuje životní prostředí v okolí a vlastně ani není příliš důležitá. Šátky tedy jako nové příjdou o něco dělší, po prvním vyprání se srazí na udanou velikost. O kvalitě šátků Hoppediz vypovídá i možnost použítína porodních sálech. Podle výsledků testů technické univerzity v Drážďanech může být šátek bez úhony zatížen až 700 kilogramy. Šátky drží svůj tvar také díky dvojitému prošití lemů. Šátky se vyrábějí pro německou firmu v Indii. Výroba splňuje veškeré zásady fair-trade spolupráce, dílna nevyužívá dětské práce. Šířka šátku je 70cm. Na šátku Hoppediz jsou barevně odlišené okraje pro snadnější utahování. Uprostřed je šátek označen etiketami, opět pro snadnější vázání. Na jednom z konců je umístěna kapsa (20x25 cm) uzavíratelná suchým zipem, do které si můžete schovat drobnosti. Šátek je zabalen v krabici s brožurkou s fotografickými návody úvazů. Šátky Hoppediz je možné prát až na 60°C (30°C nebo 40°C však obvykle stačí) a může se sušit v sušičce.
1940 CZK


Cena: 1940 Kč


Eshop
 • Délka: 4,6mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
 • Délka: 4,6mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
 • Délka: 4,6m1 kus
Prodejna Olomouc
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Hoppediz


Popis Hodnocení Dotazy (2)

Velmi jemný a lehký šátek Hoppediz. Má stejné kvality jako klasický šátek Hoppediz. Jediný rodzíl je v tom, že je tkaný z jemnější příze. To znamená, že šátek působí pružněji, nošení je pohodlné a vzdušné.

Hoppediz šátky:

 • Plátno šátků Hoppeidz je tkáno klasickou šátkovou keprovou vazbou. Ta umožňuje, aby šátek dostatečně pružil v diagonálních směrech, ale nevytahoval se podélně. Toto plátno se nijak nevytahuje ani při dlouhodobém nošení těžkých dětí. Stejně kvalitní nitě jak v osnově tak v útku zajišťují optimální diagonální pružnost a také garantovanou výdrž šátku.
 • Šátky Hoppediz jsou 100% bavlněné.
 • Při barvení se používají nejkvalitnější netoxické barvy bez těžkých kovů. Proto jsou šátky velmi šetrné k dětské pokožce. Nitě se barví ještě před tkaním, takže pak šátky nepouští a barvy vypadají i po mnoha vypráních jako nové. Použitá příze není bělená ani nijak jinak chemicky upravovaná.
 • Šátek Hoppediz prošel v roce 2006 německým ÖKO-Testem s nejvyšším ohodnocením "velmi dobrý".
 • Šátky Hoppediz nejsou předem vysrážené, protože taková úprava zbytečně zatěžuje životní prostředí v okolí a vlastně ani není příliš důležitá. Šátky tedy jako nové příjdou o něco dělší, po prvním vyprání se srazí na udanou velikost.
 • O kvalitě šátků Hoppediz vypovídá i možnost použítína porodních sálech. Podle výsledků testů technické univerzity v Drážďanech může být šátek bez úhony zatížen až 700 kilogramy.
 • Šátky drží svůj tvar také díky dvojitému prošití lemů.
 • Šátky se vyrábějí pro německou firmu v Indii. Výroba splňuje veškeré zásady fair-trade spolupráce, dílna nevyužívá dětské práce.
 • Šířka šátku je 70cm.
 • Na šátku Hoppediz jsou barevně odlišené okraje pro snadnější utahování.
 • Uprostřed je šátek označen etiketami, opět pro snadnější vázání.
 • Na jednom z konců je umístěna kapsa (20x25 cm) uzavíratelná suchým zipem, do které si můžete schovat drobnosti.
 • Šátek je zabalen v krabici s brožurkou s fotografickými návody úvazů.
 • Šátky Hoppediz je možné prát až na 60°C (30°C nebo 40°C však obvykle stačí) a může se sušit v sušičce.
 • Hodnocení zákazníků

  Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

  Přidat hodnocení

  Jméno
  Vaše hodnocení
  Váš komentář
  Ověřovací kód

  Dotazy zákazníků

  Mirka Podgornych
  29.03.2013
  Dobry den, chci se zeptat, zda mate tento satek v prodejne k zakoupeni nebo pokud ne, jak dlouho by trvalo, nez byste ho objednali. Dekuji za odpoved Mirka Podgornych
  odpovídala Lucie Harnošová
  Dobrý den,skladem není, doba dodání by byla 2-3týdny
  Magdalena
  06.05.2010
  Dobrý den, co přesně znamená, když je Hoppediz lehký? Je o hodně tenčí než standardní Hoppediz? Je tkaný, není potištěný jako takové ty lehké Hoppedizy s výraznými květinovými vzory? děkuji, přeji hezký den, Magda
  odpovídala Daruška
  Dobrý den,

  Lehký znamená o něco tenčí a hlavně jemnější než klasický Hoppediz. Pro svoje vlastnosti je velice oblíbený na léto.
  Jediný, který byl potištěný, byl Vámi zmiňovaný Goa květovaný vzor. Ostatní mají kvalitní barevné nitě a nejde o potisk.


  S pozdravem
  Darja :)

  Přidat dotaz

  Jméno
  E-mail
  Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
  Ověřovací kód

  Soubory ke stažení  Související produkty

  Související kurzy
  termín:
  kapacita:  0     přihlášeno: 0
  lokalita: Praha
  Více
  termín:
  kapacita:  5     přihlášeno: 0
  lokalita: Brno
  Více
  termín:
  kapacita:  5     přihlášeno: 1
  lokalita: Brno
  Více
  termín: 07.12. 10:30-12:00
  kapacita:  10     přihlášeno: 10
  lokalita: Praha
  Více
  termín: 13.12. 10:30-13:30
  kapacita:  13     přihlášeno: 8
  lokalita: Praha
  Více
  termín: 14.12. 10:00-12:30
  kapacita:  15     přihlášeno: 3
  lokalita: Brno
  Více
  Zasílání novinek e-mailem
  Půjčovna šátků