Přemýšlím...

Kojící a relaxační polštář AGATHA orange Gadeo

Produkt není k dispozici.

vhodný k relaxaci v těhotenství nebo k polohování miminka při kojení


Kojící polštář ve tvaru podkovy vhodný k relaxaci v těhotenství, k polohování miminka při kojení, k zajištění stability miminka při hře. 
 
Sypek je vyplněn polyesterovými kuličkami, množství náplně můžete dle potřeby doplňovat nebo ubírat zipem, který je všitý v jedné noze. Používáním si kuličky " lehají ", dochází ke zmenšování objemu a sypek se stává měkčím. Jedná se o přirozený jev a je s ním třeba počítat.
 
Povlak je z velmi kvalitního plátna ( 100% bavlna ). Má dostatečně dlouhý zip pro snadné sundání, ve spodní části jsou tkanice pro svázání konců polštáře k sobě.
Hodnocení zákazníků
Ivana Franková
11. 04. 2016
Jako kojící polštář mi Agatha moc nevyhovuje, miminko mi mezi tělem a polštářem propadává, navíc je zkroucené. Ale používám v kombinaci s kojícím polštářem My Brest Friend (na něm mimčo leží) a to je super kombinace - Agathu si dám za záda. která mi skvěle podepře, a zároveň si můžu podepřít loket přesně v poloze, kde potřebuji (nemusím mít tedy kolem sebe spoustu jiných polštářů, které mi padají a pořádně nepodepřou). Je dobrý i jako relaxační polštář.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků