Přemýšlím...

Kokosová voda RENEW bio 330ml Kulau

Obj. č.: 16091
Cena: 62 Kč


Eshop
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Kulau


Popis Specifikace Hodnocení Dotazy

čistá kokosová voda z čerstvě sklizených mladých filipínských kokosů s bezovým květem a limetkovou šťávou, jemně doslazená přírodním nektarem z agáve


Kokosová voda Kulau je vyráběna z čerstvě sklizených kokosových ořechů, které dozrávají v lesích na Filipínách. Kokosová voda Relax je navíc plná antioxidantů ze šťavnatých bio limetek a je obohacená voňavým extraktem z bio bezových květů. Antioxidanty z limetky v těle bojují proti volným radikálům a zpomalují stárnutí buněk, relaxační vůně bezinkového květu se krásně snoubí s lehkým kokosovým nádechem.
Superzdravý a 100% přírodní isotonický nápoj díky vysokému obsahu minerálních látek navodí pocit sytosti a přitom má jen 18kcal/100ml! Tato bezlepková kokosová voda není vyrobena z koncentrátu  a je jen jemně doslazena nektarem z agáve. Bez lepku.
 
Co je kokosová voda?
 
Kokosová voda je průhledná sladká tekutina uvnitř kokosového ořechu. V jednom ořechu může být 200 - 450 ml přirozeně sterilní kokosové vody. Pro získání kokosové vody se ořechy sklízí pár týdnů před jejich úplným dozráním, kdy jsou ještě celé skryté v silné kůře se zelenou slupkou. Právě v tu dobu je v nich této zdravé, svěží a lahodné tekutiny nejvíce.
 
Proč pít kokosovou vodu?
 
Kulau kokosová voda Relax je přírodní isotonický nápoj bez cholesterolu, lepku a je jemně doslazená přírodním nektarem z agáve. Kokosová voda je vhodná pro každého, zejména pak pro sportovce a rekonvalescenty (například po horečnatých a zažívacích onemocněních, kdy dochází k nadměrné ztrátě tekutin a elektrolytů). Obsahuje vyvážené množství elektrolytů – a to zejména hořčík a draslík, které se vylučují z těla potem a jejichž absence znamená pro tělo snížení správné práce svalů a schopnosti vázat zpět do buněk molekuly vody. Chybějící voda pak v našem těle způsobuje zpomalení látkové výměny, a to se projevuje celkovým zpomalením našeho metabolismu. Příznakem nedostatku elektrolytů je například zvýšená únava a celkově pomalá regenerace těla, například po fyzické aktivitě.
Sladká chuť a vysoký obsah minerálních látek způsobují vítaný pocit nasycení, a to i přes to, že má tato dobrota jen 18 kcal na 100 ml! Kokosová voda je vhodná i pro malé děti a těhotné/kojící ženy. Obsahuje totiž kyselinu laurovou, která je hojně zastoupena i v mateřském mléce, proto je i pro malé děti velmi vhodným nápojem pro zahnání žízně a doplnění potřebných živin. 
V kokosové vodě najdeme kromě minerálů jako je železo, mangan, zinek, vápník i aktivní enzymy – látky, které nám pomáhají trávit a udržovat náš metabolismus ve správné kondici.
 
Ještě je to málo? Dobrá, doplňme tedy ještě informaci o tom, že s pitím kokosové vody přijímáte do těla cenné vitamíny B-komplexu, které si lidské tělo neumí samo vyrobit a je proto odkázané na jejich přísun zvenčí. K těm patří například riboflavin, niacin, pyridoxin a thiamin. Zároveň nezatěžujete metabolismus zbytečnými cukry, protože kokosová voda Relax jich obsahuje pouhých 4.3 g na 100 ml – hodnota výrazně nižší v porovnání se syntetickými isotonickými nápoji.
Velkou předností kokosové vody od KULAU je fakt, že při její výrobě je kladen maximální důraz na kvalitu, tudíž je zpracovávána těmi nejnovějšími dostupnými metodami. Jediná konzervace této kokosové vody spočívá v několika vteřinovém zahřátí na 104°C, tudíž si perfektně udrží svoji čerstvou kokosovou chuť a zároveň v maximální možné míře uchová důležité živiny a minerály.
 
A jaký že je vlastně rozdíl mezi kokosovým mlékem a kokosovou vodou? Na rozdíl od kokosového mléka je kokosová voda přírodním produktem ještě zelených kokosových ořechů, kdežto kokosové mléko vzniká mixováním zralé kokosové dužiny s vodou.
Všude tam, kde kokosové palmy rostou, se pití kokosové vody již po staletí považuje za přirozenou součást každodenního života a například v ájurvédské medicíně se kokosová voda používá jako léčivý a očistný nápoj.
Minimální výskyt rakovinových onemocnění, kardiovaskulárních chorob a v neposlední řadě i štíhlá linie obyvatel z oblastí, kde je kokosová voda běžným nápojem, jen podporuje tvrzení o jejím blahodárném vlivu na naše zdraví. My ve Fair Made jsme si kokosovou vodu nesmírně oblíbili a těší nás, že i v místech, kde nemá tato surovina takovou tradici a historii, se velmi rychle stává oblíbeným zdravým nápojem.
 
Na závěr, věděli jste, že:
 • kokosová voda podporuje růst buněk nejen v rostlinách, ale také v lidském organismu?
 • kokosová voda je v některých exotických zemích používaná místo mateřského mléka?
 • kokosová voda má složení lidské krevní plazmy, proto může být v krajním případě v určitém množství použita pro transfúzi?
 
Složení
100 % bio kokosová voda, výtažek z bio bezinky, biolimetková šťáva, bio šťáva z agáve.
 
Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství
Kusy 330ml
Vyrobeno Filipíny
Cena za 100 ml
U baleníCena za 100 ml
330 ml:18,79 Kč

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín: 07.11. 15:00-16:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín: 07.11. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 4
lokalita: Brno
Více
termín: 10.11. 10:30-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 1
lokalita: Praha
Více
termín: 14.11. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 29.11. 10:00-12:00
kapacita:  15     přihlášeno: 5
lokalita: Brno
Více
termín: 05.12. 15:00-16:00
kapacita:  15     přihlášeno: 1
lokalita: Praha
Více
Zasílání novinek e-mailem
Radost s dětmi