Přemýšlím...

INDIVIDUÁLNÍ KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU Praha

Kdy:      
Kde:      J. Plachty 27, Anděl
Kapacita / přihlášeno:      5 osob / 1 osob
Cena:      500 Kč

Milí rodiče, 

nabízíme Vám individuální lekce vázání šátků, během nichž se budeme věnovat pouze Vám. Kurz probíhá v pražské pobočce Brány k dětem v otevíracích hodinách prodejny a s ohledem na obsazenost kurzovny (uvedené datum je pouze orientační, pro potřeby zápisu kurzu). Konkrétní datum a čas si domluvíte s lektorkou podle Vašich a jejích možností.

Dozvíte se, jak zdravě a bezpečně nosit miminka a děti různého věku, jaké úvazy jsou vhodné pro jednotlivá vývojová období. Naučíte se, jak miminko do šátku bezpečně navázat a jak ho zase vyndat, prozradíme Vám různé fígle a vychytávky pro snazší a pohodlnější vázání a nošení. Procvičíte si úvazy na břicho (kolébky a vertikální úvazy), případně úvazy na bok a na záda pro starší děti. Šátek totiž není jen pro miminka, můžete v něm nosit i starší děti, dokud je sami unesete. V šátku se dají nosit i dvojčátka - dokonce i společně, naše lektorka Vám ráda ukáže, jak na to. 

Kurz je vhodný i pro rodiče, kteří miminko teprve čekají. Máme k dispozici učicí panenku, která délkou i váhou odpovídá narozenému děťátku. Na ní si můžete všechny úvazy vyzkoušet už před porodem.

Popovídáme si o vhodném oblečení na nošení pro děťátko i pro Vás, o možnostech zateplení miminka. Zmíníme specifika nošení v zimě i v létě. Prohlédnete si a vyzkoušíte nosičské bundy, vesty či kapsy, funkční prádlo a oblečení, kukličky či návleky na nožičky. 

Pomůžeme Vám vybrat šátek, poradíme s délkou, nabídneme různé druhy i značky. Řekneme si o výhodách elastických i pevných šátků. Dozvíte se i to, jak o šátek pečovat.

Individuální kurz probíhá na prodejně, kde je zázemí i pro přebalení a nakojení miminka. Po přihlášení Vás bude lektorka v co nejkratší době kontaktovat a domluvíte se na konkrétním termínu. 

Cena:  1 rodič + miminko 500 Kč, 2 rodiče + miminko 700 Kč, 2 maminky + 2 miminka 800 Kč.

Přihlášení na kurz
Vaše jméno Váš e-mail
Váš telefon Počet účastníků
Kontrolní kód  
přeji si zasílat novinky o kurzech Brány k dětem e-mailemOdhlášení z kurzu
Váš e-mail Kontrolní kód
Související kurzy
termín: 17.05. 09:30-12:30
kapacita:  10     přihlášeno: 4
lokalita: Praha
Více
termín: 29.05. 14:00-17:00
kapacita:  10     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín: 12.06. 09:30-12:30
kapacita:  10     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín: 26.06. 14:00-17:00
kapacita:  10     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více