Přemýšlím...

Láhev na lisování ovoce dětská Kidzinger ZA

Obj. č.: 12868
Láhev na lisování ovoce dětská Kidzinger ZA https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/2/9/29043-lahev-na-lisovani-ovoce-detska-kidzinger-za.jpg Nechcete, aby vaše děti pily přeslazené limonády plné konzervantů a přidaného cukru? Jsou znuděny obyčejnou vodou a jejími sladkými náhražkami? V tom případě dodejte vodě chuť zdravě a stylově! S Kid Zingerem můžete dát vodě příchuť po vašem oblíbeném ovoci . Můžete ochutit vodu s vašimi nejoblíbenějšími citrusovými plody jako jsou pomeranče, citrony, mandarinky nebo limetky. Můžete také přidat jakékoliv jiné ovoce nebo bylinky a vytvořit tak unikátní příchuť.   Kid Zinger funguje na stejném principu jako Citrus Zinger, jen přizpůsobil svou velikost pro děti. Taktéž došlo ke změnám v barvách a systému pití, tak aby byl Kid Zinger co nejpohodlnější pro ty nejmenší z nás. Místo klasického šroubovacího víčka je zde brčko s ochranným krytem pro lepší použitelnost.   Kid Zinger je zdravou alternativou přeslazených limonád a džusů. Všechny nápoje připravované v Kid Zingeru by měli být z čerstvého ovoce, oslazeny maximálně přírodní cestou – trochou medu nebo agávového sirupu.   Kid Zinger byl otestován a schválen zubaři pro používání dětmi.
449 CZK


Cena: 449 Kč


Eshop
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
 • k dodání do 9 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
 • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Zing anything


Popis Specifikace Hodnocení Dotazy
Nechcete, aby vaše děti pily přeslazené limonády plné konzervantů a přidaného cukru? Jsou znuděny obyčejnou vodou a jejími sladkými náhražkami? V tom případě dodejte vodě chuť zdravě a stylově! S Kid Zingerem můžete dát vodě příchuť po vašem oblíbeném ovoci . Můžete ochutit vodu s vašimi nejoblíbenějšími citrusovými plody jako jsou pomeranče, citrony, mandarinky nebo limetky. Můžete také přidat jakékoliv jiné ovoce nebo bylinky a vytvořit tak unikátní příchuť.
 
Kid Zinger funguje na stejném principu jako Citrus Zinger, jen přizpůsobil svou velikost pro děti. Taktéž došlo ke změnám v barvách a systému pití, tak aby byl Kid Zinger co nejpohodlnější pro ty nejmenší z nás. Místo klasického šroubovacího víčka je zde brčko s ochranným krytem pro lepší použitelnost.
 
Kid Zinger je zdravou alternativou přeslazených limonád a džusů. Všechny nápoje připravované v Kid Zingeru by měli být z čerstvého ovoce, oslazeny maximálně přírodní cestou – trochou medu nebo agávového sirupu.
 
Kid Zinger byl otestován a schválen zubaři pro používání dětmi.
Složení Tritan firmy Eastman bez BPA/EA složek
Použití
Zinger se hravě používá, lehce čistí a je perfektní k vyzkoušení chutných kreativních kombinací.
 
 • Odšroubujte spodní část lahve
 • Vložte ovoce na integrovaný odšťavňovač
 • Dno znovu našroubujte a lahev otočte
 • Naplňte lahev vodou a zavíčkujte
 • Důkladně protřepejte
 • Užijte si nápoj!
 • Údržba
  Doporučujeme uskladnění směsi vody a ovocné šťávy v lednici, maximálně 3 dny. Spotřebujete-li nápoj do 12 hodin, není nutné ho skladovat v chladu.
   
  Porce citrusového ovoce obvykle postačí pro několik doplnění vodou. Není-li chuť již intenzivní, použijte nové citrusové ovoce.
   
  Po použití by měl být Zinger zcela vyprázdněn a vyčištěn.
  Kusy 475 ml
  Technická specifikace Kompatibilní s potravinami a léčivy (FDA), 21 CFR. Splňuje „General recognized as safe“ (GRAS) specifikace US FDA předpisů. Kompatibilní s CA 65 a předpisy EU komise (EU). Kompatibilní s NSF/ANSI standardem 51. Byly provedeny SGS testy na všech komponentech.
  Vyrobeno Výroba lahví se nachází v Taiwanu a Číně.

  Hodnocení zákazníků

  Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

  Přidat hodnocení

  Jméno
  Vaše hodnocení
  Váš komentář
  Ověřovací kód

  Dotazy zákazníků


  Přidat dotaz

  Jméno
  E-mail
  Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
  Ověřovací kód

  Soubory ke stažení  Související produkty

  Zasílání novinek e-mailem
  Radost s dětmi