Přemýšlím...

Látkové pleny NEBĚLENÉ, TOP KVALITA T-tomi

Produkt není k dispozici.

zvýšeně savé a měkké


Nebělené dětské látkové pleny T-tomi z vysokogramážní čisté bavlny jsou vyrobeny klasickou technologií tkaní v dutinné vazbě, což zaručuje zvýšenou savost a měkkost našich látkových plen.
 
I při každodenním používání si naše pleny stále zachovávají svůj tvar a to díky vysoké kvalitě zpracování. 
  • vysoká kvalita zpracování - 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje
  • materiál  100% bavlna
  • dvouvrstvé tkaní
  • pleny jsou antialergické
Pleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.
Hodnocení zákazníků
Michaela Raková
17. 11. 2016
Tyto pleny jsou opravdu dobré. Máme ještě pleny Kikko biobavlněné pleny staré časy, které nám vyhovují o trochu víc vzhledem k vyšší gramáži a lepší savosti.

Lenka Kiliánová
20. 03. 2016
Krásně hebké, poddajné a příjemné na dotek, barva naprosto praktická kvůli případným flekům. Osobně mi vyhovují více Kikko biobavlněné pleny Staré časy Natural, které jsou sice trochu méně hebké, zato ale pevnejší a savější (mají většá gramáž).

Veronika Klímová
19. 03. 2016
Nejlepší čtvercovky co máme. Jemné a pevné zároveň. Vysoká gramáž a výborná cena. Mohu doporučit.

Ivana Franková
03. 03. 2016
S plenami jsem spokojena, jsou pevné, sají, dostatečně velké, takže budou dobré i na větší miminko.

Andrea Kubcová
28. 01. 2016
Perfektní čtvercové pleny! Velmi měkoučké po vyprání (peru pouze ve slizu). Prvních pár praní se tradičně zbavují drobných nitek, ale to není na závadu. Není třeba je žehlit a pokud se dají sušit na polovinu a vytáhnou se rohy - neztrácejí tvar (nikoliv za rohy na kolíčky!). A navíc jako eko bonus jsou nebělené. Pro mě mezi bavlněnými čtvercovkami volba číslo 1!

Klaudie Pivodová
13. 01. 2016
Plenky jsou nejlepší, co jsem kdy měla. Měkké i po několika vypráních v tvrdé vodě, krásná barva a nádherně sají.

Katka
05. 10. 2015
Tyhle plenky mají největší gramáž a jsou příjemně měkké. Dokonce v poměru cena a kvalita jsou lepší než ty libštátské extra kvalitní a mají i vyšší gramáž. U nás nejoblíbenější jako vkládací plenky do PUL kalhotek. Jsou sice nebělené, ale nám to nevadí. Rozhodně doporučuji jako nejlepší čtvercovky.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků