Přemýšlím...

Menstruační kalíšek FemmyCycle

Produkt není k dispozici.
Komfortní a vysoce účinná pomůcka s minimálním rizikem protečení, která se vyrábí z kvalitního lékařského silikonu. Měkký menstruační kalíšek FemmyCycle je čistší a příjemnější alternativou k vložkám a tampónům.
 
FemmyCycle je navržený tak, aby se v pochvě nerozvinul zcela, čímž se vytvoří potřebný podtlak, který krev směřuje dovnitř do kalíšku.
Délka a síla menstruace je individuální záležitostí a u každé ženy je jiná. Krvácení může být silné (především v prvních dvou dnech) či velice slabé. Tyto rozdíly ovlivní, jak často budete muset kalíšek vyplachovat. Proto vám doporučujeme se dopředu dobře seznámit se specifiky svého menstruačního cyklu.
 
 • bezpečný
 • šetrný k životnímu prostředí
 • cenově výhodný
 • lze jej opakovaně používat po dobu jednoho roku i déle
 •  
  Proč měnit silikonové kalíšky po 1-2 letech?
  Vědci zjistili, že některé mikroorganismy (kvasinky r. Candida) dokáží růst i na silikonu a mohou způsobit úporné infekce. Pravidelná výměna silikonových pomůcek minimalizuje možnost jejich nárůstu. I když budete FemmyCycle každý rok měnit, je jeho použití podstatně ekologičtější a ekonomičtější, než používání klasických vložek a tampónů.
   
   
  Hodnocení zákazníků
  Eva
  19. 12. 2015
  Doporučuji!! Nepovažuji se za alternativní ženu a nákup hygienickým potřeb nebyl pro mě tak zatěžující, abych uvažovala o kalíšku. Náhodou jsem však zjistila, že firma FemCap, která vyrábí ženskou bariérovou antikoncepci, kterou používám, vyrábí i tento kalíšek. Pro jeho mírnou cenu jsem se rozhodla to risknout a objednala si ho. Není to výrobek na první zamilování.. Ale jak uvádí leták, zkušební doba tří cyklů vše vyladí. Zatím jsem ve zkušební době, ale už teď vím, že je prostě úžasné řešit svoji menstruaci dvakrát denně při sprchování.. Jak snadné, hygienické, diskrétní.. je konec všem trapným situacím :)

  Martina Kuloglija
  15. 12. 2015
  Naprosto uzasna vecicka. Nevim,jak jsem dosud mohla fungovat bez tohoto kalisku. Trosku horsi manipulace,dle navodu mi to neslo,kalisek se plne nerozvinul a protekal. Nasla jsem si svuj system vkladani a je to 100%,nikde nic neprotika. Muzu jen doporucit!  Zasílání novinek e-mailem
  Půjčovna šátků