Přemýšlím...

Menstruační vložky denní bílá Imse Vimse

Produkt není k dispozici.

Denní vložky s křidélky ze 100% bio bavlny.
Vložky obsahují tenkou prodyšnou nepromokavou vrstvu.

Tip: Pokud si koupíte dostatek vložek, stačí je prát všechny jen jednou na konci cyklu. Doporučujeme 4 balení denních, 2 balení nočních a 2 balení slipových vložek.

Hodnocení zákazníků
Irena Kindlová
15. 02. 2016
Jsou skvělé, příjemné, nepropustí.

Ilona Boturová
05. 12. 2015
Jsou trošku větší, než jiné denní vložky, používám je i na noc. Jsem s nimi maximálně spokojená!

Veronika Klímová
19. 03. 2013
Používám už delší dobu a jsem maximálně spokojená. Příjemné, krásně sedí, zatím se mi nestalo, že by mi propustily. Po použitím je vymáchám ve studené vodě, pak přetřu žlučovým mýdlem a dám do kyblíku s vodu, kde mám přidáno trošku Permonu B (jedna ze složek pracího programu od Missivy). Dávám prát max. třetí den, po naplnění kyblíčku - a jsou krásně bílé, ani jednou se mi nestalo, že by zůstal flíček červené, a to peru max na 60 stupňů.

Ivana
14. 08. 2011
Skvělý materiál, velmi příjemné na tělo. Jsou světlé, takže je lepší přetřít před praním žlučovým mýdlem, doporučuji!

Petra Novakova
22. 07. 2011
Na zkousku jsem si koupila jedny normalni: Nepropustna vrstva neni na kridelkach, takze pri posunuti/pokrceni muzou protect. Patentky trochu dale od sebe s moznosti pouze jednoho nastaveni, takze je spise na sirsi kalhotky. Vice jsem spokojena s jinymi vyrobci.

Nikol Stanišová
02. 04. 2011
Příjemný pocit při nošení, daleko lepší než u papírových vložek. Bez pocitů zapařování. Použité se dají poskládat do malého psaníčka a nic se neušpiní. Dobře aplikovatelné. Ekonomické, ekologické. Trochu dilema s praním, nejprve namočit, někde to mít v kyblíku...to je asi jediná nevýhoda. ze začátku mi nešly vyprat do čista, je třeba tekutý wanish nebo něco takového, proto jsou nakonec lepší bílé, které vybělíte, než barevné, na kterých jsou pak fleky od wanishu:)

Eliška Vachutková
03. 07. 2010
Musím se přidat s chválou, mám slipovky a nosí se velice příjemně, mnohem lépe než jednorázové! A po prádle necestují, nemáte s nimi pocit vlhka jako jednorázovými.

Věra Kunertová
13. 04. 2010
Velmi dobrá zkušenost, můžu jenom doporučit, mám denní i noční, jsou příjemné, hodně nasají, neprotečou.

Karin Sýkorová
23. 07. 2009
Mám normal i slipovky a jsem moc spokojená, dobře se udržují, slipovky jsou fakt super, normalky by mohly mít ještě jeden druček navíc, aby líp držely, ale i tak nijak necestují. Neprotíkají. Maximální spokojenost za slušnou cenu.

Kateřina Chalupová
30. 06. 2009
Mám slipovky. Nečekejte super tenkost jako u normálních slipovek, také praním trochu zhrubly, ale i tak jsou mnohem příjemnější na nošení, než klasické jenorázové. Dejte pozor na praní a žehlení, při 90 st. v pračce a nešetrném žehlení trpí umělé druky a stalo se mi, že přestaly fungovat.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků