Přemýšlím...

Měsíčkový kojenecký krém Weleda

Produkt není k dispozici.

účinná ochrana před vznikem opruzenin


Účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí. Výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku.
 
Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE.
 
Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu).
Hodnocení zákazníků
Lucie Bastlová
21. 07. 2016
Souhlasím s Martinou, zabírá opravdu skvěle. Stačí mikro množství, takže krém vydrží opravdu dlouho. V kombinaci s látkovkami a praktikováním BKM jsme se opruzenin úplně zbavili a krém už používám jen jako občasnou prevenci. Vřele doporučuji!

Eva Míčková
20. 04. 2015
Vynikající, plní funkci na sto procent

Martina
14. 06. 2012
Jediný krém, který nám opravdu na opruzeniny zabírá. Po vyzkoušení snad všech jiných značek, které jsou na trhu, používáme už jedině tento.

Lucka
02. 08. 2009
Každému miminku zabírá na opruzeniny a červený zadeček něco jiného, ale pro nás je tento krém číslo jedna:-) Funguje skvěle!

Eliška
20. 06. 2009
Funguje naprosto skvěle, jak preventivně, tak když už se nějaká ta opruzeninka objeví. Jednou se mi malá spotila pod krčkem, udělala se jí vyrážka, přes noc jsme namazaly tímhle krémem a ráno po vyrážce ani památky.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků