Přemýšlím...

Mléko Optima 1 Babybio

Produkt není k dispozici.

denní počáteční mléčná kojenecká výživa 0 - 6 měsíců


Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců a je určena dětem od narození do 6 měsíců.

Nová receptura bez palmového oleje
Babybio Optima 1 je denní kojenecké mléko BIO s obsahem bifidu  vyrobené ve Francii z krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo organickou pící v souladu s platnými předpisy pro biostravu. Preventivní péče s aplikací antibiotik je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Pro budoucnost vašeho dítěte preferuje režim výroby, který vychází z používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

obsahuje LCP, polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem skupiny Omega 3 (DHA)
- přírodní vitamín E
- mléko francouzského původu
- neobsahuje palmový olej
- snadné otevírání plechovky

Důležité upozornění
Mateřské mléko je pro kojence nejvhodnější potravou. Pokud však nemůžete kojit, dbejte při výběru kojeneckého mléka rady lékaře. V případě, že dítě není kojeno, je počáteční kojenecké mléko vhodné pro výživu kojenců od jejich narození. 
V souladu s pravidly ekologického zemědělství jsou produkty Babybio vyráběny bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO).
Hodnocení zákazníků
Eva Schneedorferová
08. 06. 2016
Toto mléko dostává syn skoro od narození. První dva týdny dostával nutrilon a po něm ublinkaval, řval a kroutil se. Pak jsme na doporučení zkusili tohle a vše se dalo do pořádku. Už jsem neměnila. Pravda je, že celé to trochu páchne a pít bych to nechtěla, ale jemu chutná. Ale hlavně! Nemá sebemenší problém se zažíváním a to je paráda. Navíc bez palmáče.. asi bingo no :-)

Lenka zahorkova
23. 05. 2016
Zkousim poprve.predtim jsme meli hippo 1.a vse ok.chtela jsem vyzkouset neco bez palmoveho oleje.co me prekvapilo tak chut i vune mlicka tak trochu pachne po rybine.ve slozeni je rybi olej.mozna proto.volala jsem i na firmu.tak jeste dopisu co reknout.budu rada za dalsi komentare a nazory.dikyZasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků