Přemýšlím...

XMléko Optima 2 Babybio

Produkt není k dispozici.

denní kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce


Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 6. měsíce a při pestré stravě je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte. Optima 2 je navíc obohacena o bifidobakterie, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilují přirozenou obranyschopnost.

Nová receptura bez palmového oleje
Babybio Lunea 2 je pokračovací mléko vyrobené ve Francii z mléka francouzského původu. 
Od ukončeného 6. měsíce Lunea 2 v kombinaci s příkrmy splňuje požadavky na nutriční a fyziologické potřeby vašeho dítěte (v souladu s právními předpisy). 
Nové složení obsahuje bio slunečnicový olej.

- bifidus
- přírodní vitamín E
- mléko francouzského původu
- neobsahuje palmový olej
- snadné otevírání plechovky


Babybio  Lunea 2 obsahuje: 
- optimální množství bílkovin zajišťující nutriční vyváženost *  
- optimální vyváženost esenciálních mastných kyselin *
- bio rostlinné oleje za studena lisované: slunečnicový a řepkový
- 13 vitaminů a 13 minerálních látek * 
 
* v souladu s platnými předpisy
 
Proč pokračovací mléko až do 3 let?
Pokračovací mléko nemůže být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Podávání příkrmů před šestým měsícem věku dítěte by mělo být pouze na doporučení dětského lékaře. 
Od 6 měsíců je pokračovací mléko základní tekutou stravou pro kojence.
Do 3 let věku kravské mléko nesplňuje specifické nutriční potřeby dítěte. Z tohoto důvodu Babybio vyvinulo práškové a tekuté mléko Babybio Croissance, které navazuje na pokračovací mléka Optima 2 a Lunea 2.

Garance Babybio
Odstředěné mléko Babybio pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo ekologickými krmivy v souladu s předpisy na biostravu. Preventivní aplikace antibiotik je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Tato výrobní metoda upřednostňuje používání přírodních hnojiv a střídání plodin. 

V souladu s pravidly ekologického zemědělství jsou produkty Babybio vyráběny bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO).


Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků