Přemýšlím...

Možnost volby

Produkt není k dispozici.

Knížka je určená ženám, které uvažují o alternativním způsobu porodu i o jiném prostředí než nemocničním. V rozhodování pomáhá nejen konkrétními radami, ale i prostřednictvím příběhů žen, které možnosti volby využily.

Narození miminka je takovým malým zázrakem, ať se tento děj odehraje kdekoli. Je nezadatelným právem matky, aby si vybrala místo, které ji pro přivedení miminka na svět připadá nejvhodnější, nejbezpečnější, nejpřirozenější... V České republice měly ženy donedávna možnost porodit pouze v nemocnici. Ať byly nemocné či zdravé. Jinde "se nerodilo". Nebylo to zvykem. Dnes stále více maminek uvažuje o jiném způsobu porodu i o jiném prostředí než nemocničním. K tomu, aby mohly maminky učinit rozumné rozhodnutí kde a jak přivést miminko na svět, potřebují spoustu informací. Měly by vzít v úvahu výhody a nevýhody prostředí mimo nemocnici, zhodnotit svůj zdravotní stav a možnosti. Knížka Možnost volby by jim v rozhodování měla pomoci nejen konkrétní radou, ale i prostřednictvím příběhů žen, které možnosti volby využily.

Hodnocení zákazníků
Karolína
14. 11. 2010
Vynikající kniha, ke které jsem se mnohokrát v těhotenství vracela a která mi pomohla v rozhodnutí, kde porodit. Obsahuje mnoho fakt a praktických rad, které mi pomohly připravit se na porod doma a díky nimž nám nic nechybělo. A také konzultace s paní Štromerovou, i když jen na dálku, mi nesmírně pomohly.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků