Přemýšlím...

XNIAOULI 10ml Eoné

Produkt není k dispozici.
Podrobný popis
Melaleuca viridiflora, známý též pod názvem Melaleuca quinquenervia, Madagaskar. Má nasládlou, mírně kafrovitou vůni podobnou eukalyptu. Pochází ze stejného rodu jako čajovníková silice nebo cajeput. Je získáván parovodní destilací listů. Působí harmonizačně na srdíčko a krevní oběh, především ale je prospěšný dýchacím cestám, je požehnáním i pro pokožku, zejména zánětlivou. Co se týká psychiky, jedná se o úžasný olej při psychickém přetížení a vyčerpanosti. Jeho vůně přináší sílu koncetnrace a jasnou mysl.

Použití
Je-li u vás doma někdo nachlazený, můžete denně použít několik kapek do odpařovače (MUŠLIČKA, ANDÍLEK, LAMPA NA ODPAŘOVÁNÍ PRYSKYŘIC - do prázdného, PROHNUTÉHO kelímku od čajové svíčky - s vodou, do aromalampy, mlhové lampy). Niaouli lze přidávat i do NEUTRÁLNÍHO OLEJE KOUPELOVÉHO / SPRCHOVÉHO při akné a jiných zánětlivých projevech pokožky, při mírném nachlazení, pro zlepšení krevního oběhu.
Záněty vedlejších dutin a rýmu můžeme zmírnit inhalací s 2-3 kapkami NIAOULI, případně s přídavkem 1-2 kapek TEA TREE (ČAJOVNÍKU) do 1 litru horké vody.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků