Přemýšlím...

Palmový olej carotino Nobilis

Obj. č.: 5600
Palmový olej carotino Nobilis https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/1/7/17541-palmovy-olej-carotino-nobilis.jpg Využití v péči o pokožku: Olej Carotino se vyrábí speciální patentovanou technologií z  čerstvého palmového ovoce. Obsahuje vysoké množství beta-karotenu a vitaminu E, což je na první pohled zřejmé z jeho barvy. Neobsahuje transmastné kyseliny, které vznikají při rafinaci běžného palmového oleje, ani syntetická barviva. Je o něco méně nasycený než běžný palmový olej a obsahuje navíc kyselinu linolovou, která pokožce dodává výživu. Díky výrazné červené barvě není samostatně vhodný k masážím, zato výborně ošetřuje pokožku po opalování, nejlépe v kombinaci s Tělovým a masážním olejem neutrálním Karité. Obsažený karoten podporuje zdravou barvu pokožky a poskytuje kožním buňkám ochranu před škodlivým vlivem slunečního záření.   Tip pro zdravou výživu: Díky šetrné technologii výroby si olej zachovává vysoké procento přírodního beta-karotenu, vitaminu E a nenasycených mastných kyselin. Karoten pak slouží v těle jako zdroj vitaminu A. Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa, udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.   Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Doporučené kulinářské použití: olej se hodí do studené kuchyně a je odolný pro smažení a fritování, kromě výživných látek dodává jídlu také neobvyklou barvu.   Složení: Elaeis guineensis   Poznámka: Molekulární destilace / jedlý jednodruhový   Objem: 1000 ml
324 CZK


Cena: 324 Kč


E-shop
  • k dodání do 7 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • k dodání do 7 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
  • k dodání do 7 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
  • k dodání do 12 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 12 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 12 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 12 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Nobilis Tilia


Popis Specifikace O značce Hodnocení Dotazy

unikátní regenerace s beta karotenem a koenzymem Q10


Využití v péči o pokožku:
Olej Carotino se vyrábí speciální patentovanou technologií z  čerstvého palmového ovoce. Obsahuje vysoké množství beta-karotenu a vitaminu E, což je na první pohled zřejmé z jeho barvy. Neobsahuje transmastné kyseliny, které vznikají při rafinaci běžného palmového oleje, ani syntetická barviva. Je o něco méně nasycený než běžný palmový olej a obsahuje navíc kyselinu linolovou, která pokožce dodává výživu. Díky výrazné červené barvě není samostatně vhodný k masážím, zato výborně ošetřuje pokožku po opalování, nejlépe v kombinaci s Tělovým a masážním olejem neutrálním Karité. Obsažený karoten podporuje zdravou barvu pokožky a poskytuje kožním buňkám ochranu před škodlivým vlivem slunečního záření.
 
Tip pro zdravou výživu:
Díky šetrné technologii výroby si olej zachovává vysoké procento přírodního beta-karotenu, vitaminu E a nenasycených mastných kyselin. Karoten pak slouží v těle jako zdroj vitaminu A. Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa, udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 
Použití:
Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Doporučené kulinářské použití: olej se hodí do studené kuchyně a je odolný pro smažení a fritování, kromě výživných látek dodává jídlu také neobvyklou barvu.
 
Složení:
Elaeis guineensis
 
Poznámka:
Molekulární destilace / jedlý jednodruhový
 
Objem: 1000 ml
Technická specifikace objem 500 ml sklo a 1000 ml plast
Cena za 100 ml
U baleníCena za 100 ml
500 ml:64,80 Kč
1000 ml:44,40 Kč

O značce Nobilis Tilia

Výrobky značky Nobilis Tilia, inspirované zkušenostmi českých bylinářů a tradiční čínskou medicínou, vám i vašim dětem zajistí tu nejšetrnější péči. Hrdě nesou označení Certifikovaná přírodní a BIO kosmetika. V široké nabídce produktů najdete pleťové vody, krémy, sprchové gely, deodoranty, éterické oleje i luxusní bioaktivní produkty.
Rozhovor s obchodní zástupkyní této společnosti Vám přinášíme na našem blogu.

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín: 10.03. 15:30-17:30
kapacita:  15     přihlášeno: 2
lokalita: Brno
Více
termín: 13.03. 10:30-12:00
kapacita:  15     přihlášeno: 2
lokalita: Brno
Více
termín: 24.03. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 31.03. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 07.04. 15:00-19:00
kapacita:  12     přihlášeno: 4
lokalita: Praha
Více
termín: 20.04. 16:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 1
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků