Přemýšlím...

XPěstící pleťová emulze Nobilis

Produkt není k dispozici.
Popis:
Je vhodná jak na ošetření obličeje, tak celého těla. Je přírodní alternativou pleťových mlék, zanechává pokožku hydratovanou, vyživenou a bez přebytečné mastnoty. Výrobci klasických pleťových mlék si libují v komplikovaných recepturách, které často skrývají ropné deriváty, silné konzervanty a další látky pro pokožku nevhodné, ovšem levné. Obvykle obsahují zhruba 10 % oleje a 90 % vody. Čím více vody, tím silnější konzervace a obvyklá doba spotřeby pleťových mlék v obchodech je 3 roky! Snadno si lze představit, co všechno musí takové pleťové mléko obsahovat. Nobilis Tilia pro vás vyvinula lepší alternativu. Pěstící pleťová emulze je čistě přírodní produkt, plný významných bioaktivních látek. Obsahuje panenské rostlinné oleje plné esenciálních mastných kyselin, rostlinný skvalen a vitaminy. Kompozice éterických olejů s růží, mimózou, medem a citrusy povznáší, harmonizuje a navozuje pocit pohody. Ve srovnání s pleťovými mléky obsahuje pěstící emulze desetkrát více bioaktivních látek, její cena je tedy více než výhodná.
 
Použití: Smíchejte s malým množstvím vody či hydrolátu a emulzi vetřete do pokožky; množství přidané vody ovlivňuje výslednou mastnotu emulze, lze tedy vytvořit emulzi podle svých osobních potřeb a typu pokožky.
 
Složení: Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Squalene, Polyglyceryl-4 Oleate, Vaccinium Macrocarpon Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Směs éterických olejů , Limonene*, Benzyl Benzoate*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*. * - z přírodních éterických olejů.
 
Objem: 200 ml


Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků