Přemýšlím...

Podložka z ovčí kůže - Fellhof

Produkt není k dispozici.

Přírodní vlněné rouno drží a reguluje tělesnou teplotu a podporuje klidný spánek. Velmi se osvědčilo u miminek a malých dětí. Lze jej využít jako měkkoučkou podložku do kolébky, postýlky, kočárku, tašky na nošení dětí, na houpačku, do dětské sedačky, na hrací plochu, do auta, doma, na cestách – kdekoli.
Vložky do kočárku a autosedačky mají otvory pro popruhy.
Pere se do 30° C (ruční praní), nejlépe ve speciálním šampónu na vlnu. POZOR: nesušte na slunci nebo přímo na topném tělese!
Mnoho lidí si myslí, že se ovce chovají pouze pro jejich kůži. To není pravda. Ovečkám se nedaří tak špatně jako ubohým zvířatům na kožešinových farmách, která zde svůj krátký život tráví na velmi úzkém prostoru, aby pak zemřela kvůli kabátu.Ovce mají pěkný život. Dávají lidem zdravé mléko a jednou za rok jsou ostříhány, aby se z jejich vlny upletly teplé svetry, ponožky nebo čepice. Teprve když je ovce nebo jehně zabito pro maso, zůstává ovčí kůže jako přirozený vedlejší produkt. Tedy raději ovčí kůži než kožešinu – za to nám ta zvířata stojí!Ovčí kůže je pro člověka jako vlastní kůže. Na našem dvoře se dbá při činění na přírodní podstupy. Při tzv. lékařském činění, při kterém získá kůže trvanlivost a pratelnost, používáme Relugan, který byl vyvinut americkou vědou. Taktéž jsou při chromovém činění používány pouze trojvazebné, a nikoli zdraví škodlivé šestivazebné, chromové soli.Protože za to nám ti lidé stojí!
Ovčí kůže – jednoduchá na údržbu a samočistící
Pravá ovčí kůže je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Kůži lze ale také bez problémů vyprat v pračce. Nehodí se k tomu obvyklé prací prostředky, ale speciální prostředky na vlnu. Kůži lze prát na 30° C (program na vlnu) a sušit v sušičce (max. při 40° C) nebo na čerstvém vzduchu. Při sušení je třeba se vyvarovat přímému sluníčku a topným tělesům. Tak jednoduše zůstane ovčí kůže přírodní a čistá!
www.fellhof.com

Hodnocení zákazníků
Lucie Henychová
16. 08. 2016
Jedna z nejlepších věcí pro miminko. Má v zimě i v létě v kočárku.

Lucie Bastlová
21. 07. 2016
Super podklad pod miminko. Mám ji od narození syna a nemůžu než jen chválit. Spolu s merino dekou tvoří ideální prostředí. V parných nebo chladných dnech ji opravdu oceníte.

Petra Bölcskei
11. 06. 2013
Výborná věc. Užasně reguluje teplotu aby bylo miminku vždy akorát, v kombinaci s vlněnou dekou nepostradatelný pomocník.

Lenka
16. 07. 2011
Je výborná. Chtěla jsem něco na čem se naše malá nebude ve vedrech potit a funguje opravdu dobře. Dřív měla v noci na podložce propocený flek, mokré body, teď je krásně v suchu :)

Karolina
29. 12. 2010
Máme asi od jiného výrobce/dodavatele, nicméně kožešina celkově je pro miminka výborná. V létě novorozence chladila, teď používáme jako podložku na podlahu nebo do hacky. Rád se na ní povaluje i tatínek :-)Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků