Přemýšlím...

Přírodní krémový deodorant pro ženy Libebit

Produkt není k dispozici.

přírodní deodorant v podobě krému


Krémového složení deodorantu je dosaženo kombinací kokosového oleje, bambuckého a kakaového másla.
 
Přirozené antibakteriální účinky kokosového oleje jsou umocněny vyváženou směsí esenciálních olejů z australského čajovníku, bergamotu a levandule.
 
Hodnocení zákazníků
Michaela Přikrylová
28. 12. 2016
Ze začátku mi fungoval a byla jsem nadšená. Teď, po dopotřebování celého balení musím říct, že když se hodně zapotím (např. při stresovém vypětí), tak se cítím i přes tento deodorant. Jako velkou nevýhodu vidím skvrny, co dělá na oblečení. Pot reaguje s bavlnou a dělá fleky, které i po uschnutí zůstávají tmavé, takže vlastně pořád vypadám jako zpocená. Jde to samozřejmě bez problému vyprat, ale možnost vzít si triko vícekrát je tímto znemožněna. Jinak krásně voní, ale vadí mi ta drsná konzistence. Je to jako natírat se peelingem. Jako plus vidím malou spotřebu - balení mi vydrželo téměř 3 měsíce.

Alena Michalíková
15. 08. 2016
Nejlepší deo. Žádný zápach, příjemný, prostě nej.

Štěpánka Havlová
18. 07. 2016
Naprosto skvělý, prověřený horkým létem. Bez nebezpečné chemie a lokální. Doporučuji :)

Nikola
24. 05. 2016
Tento deodorant som si kúpila ešte keď bol v staršom balení a bola som milo prekvapená, že KONEČNE nejaký deodorant, ktorý ma zbavil zápachu. Ani chemické ani prírodné, ktoré som skúšala mi vôbec nepomohli, až tento. Ale potom sa objavila alergická reakcia (čo som ani nevedela, že som alergická). Ach jaj, moje hľadanie u konca nie je...

Kateřina Hejná
10. 05. 2016
Neuvěřitelné, nic mi nefungovalo, s aplikací tohoto deodorantu bych si mohla vzít tričko i třetí den a není nic cítit. Fantazie.

Klára Ježková
22. 04. 2016
Nevěřila jsem a super :)

Dana Vladyková
09. 04. 2016
Už jsem myslela, že se budu muset vrátit k hliníku, protože žádný přírodní deodorant na mě nefungoval, naštěstí jsem zahlédla v jedné diskuzi chválu na tento a opravdu!!!účinkuje.

Petra
17. 03. 2016
Zcela bezkonkurenční. Příjemný pocit, ale hlavně skvěle funguje! Už jiný nepoužívám :-)Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků