Přemýšlím...

PŮJČENÍ - šátek Girasol 5,2m Double Rainbow Pacifico

Akce


Obj. č.: 15179
Cena: 2995 Kč


E-shop
  • aktuálně zapůjčené - v případě objednání dodací lhůta obvykle 1 až 3 týdny

Výrobce: Girasol


Popis Specifikace O značce Hodnocení Dotazy

bavlněný pevný šátek, který je vhodný i pro větší děti


Podmínky půjčovny:

1. Šátek či nosítko půjčujeme na dobu deseti dnů za částku 180 Kč. První den půjčení je ten, kdy produkt převezmete od dopravce. Lhůta končí dnem, kdy je nám produkt doručen zpět. Příklad: V pondělí převezmete balíček, ve středu příští týden musí být balíček zpět u nás. V případě prodlení vám za každý další započatý týden naúčtujeme poplatek 100 Kč.

2. Prosíme o kontakt na e-mail pujcovna@branakdetem.cz v případě, že dopravce nedoručí zásilku druhý pracovní den po odeslání. Upravíme vám lhůtu pro vrácení. Po převzetí zásilky prosíme o kontrolu obsahu, bude-li cokoli v nepořádku, kontaktujte nás.

3. Zboží se objednává přes e-shop a je vám zasláno na uvedenou adresu. Platit můžete bankovním převodem (na účet či platební kartou on-line) nebo zásilku uhradíte dobírkou (podklady k platbě vám budou zaslány na vámi uvedený e-mail po dokončení objednávky, dobírkovné činí 50 Kč). Pro přepravu zásilek využíváme dopravní společnost DPD, cena dopravného je 100 Kč.

4 Automaticky vám bude naúčtována celá pořizovací cena zboží (uvedená vždy u dané položky). Tato částka slouží jako vratná záloha. Při včasném vrácení nepoškozeného produktu z ní odečteme 10denní půjčovné 180 Kč,  případné prodloužení půjčení činí 100 Kč za každý započatý týden plus dopravné 100 Kč (případně též dobírkovné 50 Kč) a zbytek vám vyplatíme převodem na uvedený účet. Záloha ponížená o půjčovné, dopravné a případné dobírkovné nemusí být zákazníkovi vrácena v plné výši v případě znečištění či poškození šátku nebo nosítka.

5. Pokud je produkt k dispozici, odešleme vám jej první pracovní den po vytvoření objednávky. Při vrácení zboží vložte do zásilky vyplněný formulář, na základě kterého vám vyplatíme zbytek zálohy.

6. Při vrácení zasílejte zboží na adresu:
BRÁNA K DĚTEM
Poštovská 3
Brno 602 00

7. Prosím, pečlivě si prostudujte Pokyny k údržbě dostupné na tomto odkazu ve formátu pdf ke stažení.

Složení 100% bavlna
Doporučujeme pro novorozence i batolata
Vyrobeno Guatemala, ručně tkaný

O značce Girasol

Šátky Girasol doplňujeme nepravidelně. Pokud máte zájem o konkrétní vzor, pište prosím na objednavky@branakdetem.cz.

Ručně tkané šátky z Guatemaly podle tradiční metody mayských Indiánů.

"Od roku 1984 bylo naší prioritou poskytnout cenově dostupné šátky na nošení dětí vysoké kvality. Ve speciálním vydání časopisu Öko Test zabývajícím se produkty pro děti jsme získali ocenění vynikající známkou 'Doporučujeme' pro naši výbornou kvalitu." A je tu ještě jedna věc, na kterou se můžete spolehnout - Girasol používá pouze čistou, chemicky neupravovanou a nebělenou bavlnu. Girasol si vybírá tkalce, kteří jsou mistry ve velmi obtížné a starobylé dovednosti, jakou je diagonální tkaní. To zajišťuje pevnost materiálu na šířku a délku pro oporu, ale diagonální pružnost pro maximální pohodlí. Šátky jsou tkané ve dvou vazbách: transponovaný neboli tzv. lomený (velmi pevná vazba) kepr a diamantový kepr. Vzhledem k jejich diagonální pružnosti mají obě vazby výborné vlastnosti. Na středu mají našitý štítek jako středovou značku a dvojité lemy pro maximální pohodlí - aby se předešlo jejich nepříjemnému tlaku nebo zařezávání na ramenou. Girasoly mají zkosené konce.

Jsou vhodné:

- od narození po batolecí věk

- pro nošení na břiše, na boku či na zádech

- je možno je použít také jako houpací síť, houpačku nebo přikrývku

- správně navázané se perfektně a individuálně přizpůsobí rodiči i dítěti

Údržba: lze prát až na 60°, po prvním praní se srazí na požadovanou délku. Doporučujeme šátky žehlit, výjimečně je možné je sušit v sušičce.

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 3
lokalita: Praha
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín:
kapacita:  0     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 28.03. 10:00-13:00
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín: 29.03. 09:30-11:30
kapacita:  15     přihlášeno: 3
lokalita: Brno
Více
termín: 03.04. 09:30-11:00
kapacita:  10     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků