Přemýšlím...

Rychlozavinovačka s ovčí vlnou letní Pech

Produkt není k dispozici.
Náš tip:
Vyzkoušejte novorozence nosit v zavinovačce s holýma nožkama. Bude jim to připomínat pobyt u maminky v bříšku a navíc je tím snadnější přebalování.

Jistě všichni chceme pro naše děti nejvyšší komfort. Rychlozavinovačka s mykanou ovčí vlnou je právě takovým výrobkem. Všichni víme, že naše novorozená miminka nemají dokončený vývoj termoregulace. Co jiného a lepšího by jim v těchto prvních fázích života mohlo lépe posloužit s termoregulací než právě mykaná ovčí vlna.
Výrobky s mykanou ovčí vlnou slouží dětem prakticky po celý rok.

Výhodou oproti klasické zavinovačce je rychlé a pohodlné zavinutí miminka. Zapínání je na suchý zip. Standardní velikost je 95x95 cm. U tohoto rozměru se můžete být jisti, že Vám bude sloužit po celou dobu, kdy se dítě v zavinovačce nosí. Nebudete muset po určité době koupit novou, nebo se jejího používání vzdát, protože z ní miminko vyroste. V rozloženém stavu díky svým rozměrům dobře poslouží i jako menší hrací deka, nebo jako podložka pro přebalování.
Rychlozavinovačka s ovčí mykanou vlnou je zcela z přírodního materiálu. Vlna, kterou používáme je zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků. Máme na ni výborné ohlasy i od maminek dříve narozených miminek. Vlna lépe udržuje teplotu dítěte.

Pozor!! Musí se prát šetrně v ruce a velice opatrně ždímat, protože vlna do sebe vsákne velké množství vody.

Při výběru je jako první uvedená vnitřní barva.

Hodnocení zákazníků
Lucie Blahetová
30. 09. 2016
zavinovačka je baječná, dostatečně velká, miminko se v ní nepotí, je mu v ní příjemně a spinká v ní zaručeně nejlépe!

Veroniks
18. 05. 2013
zavinovacka asi po mesici uzivani zacala tzv. linat - pousti chlupy (vlnu) a obavam se, ze by to nemuselo byt prijemne, kdyby se takovy chlup dostal miminku do krku...lina opravdu hodne, pravdepodobne ji prestanu pouzivat. Kdyztak poradte, co s tim. Predem dekuji!

Lucie Kučerová
06. 09. 2012
Se zavinovačkou jsem moc spokojená, dceři jsou dva měsíce a je v ní prakticky pořád a stále v tepelné pohodě. Skvělá je i vellikost.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků