Přemýšlím...

Rychlozavinovačka s ovčí vlnou zimní Pech

Produkt není k dispozici.
Náš tip: Vyzkoušejte novorozence nosit v zavinovačce s holýma nožkama. Bude jim to připomínat pobyt u maminky v bříšku a navíc je tím snadnější přebalování.

Výhodou oproti klasické zavinovačce je rychlé a pohodlné zavinutí miminka. Zapínání je na suchý zip. Standardní velikost je 95x95 cm. U tohoto rozměru si můžete být jisti, že Vám bude sloužit po celou dobu, kdy se dítě v zavinovačce nosí. Nebudete muset po určité době koupit novou, nebo se jejího používání vzdát, protože z ní miminko vyroste. V rozloženém stavu díky svým rozměrům dobře poslouží i jako menší hrací deka, nebo jako podložka pro přebalování.

Rychlozavinovačka s ovčí mykanou vlnou je zcela z přírodního materiálu. Máme na ni výborné ohlasy i od maminek dříve narozených miminek. Vlna lépe udržuje teplotu dítěte.
Pozor!! Musí se prát šetrně v ruce a velice opatrně ždímat, protože vlna do sebe vsákne velké množství vody.

Při výběru je jako první uvedená vnitřní barva.

Varianta bílá - delší dodací lhůta

Hodnocení zákazníků
Petra Bölcskei
17. 06. 2013
Na novorozence je zavinovačka moc veliká a když byla dcera starší už zavinovat nechtěla. Navíc má divně řešené suché zipy, při nočním přebalování vždy miminko vzbudí, jsou hodně hrubé a dělají rámus. Jinak materiálově je zavinovačka úžasná, škoda jen, že se musí vždy prát celá, praktičtější by bylo když by měla prací potah, protože ovčí vlnu je škoda prát tak často jak to potřebuje bavlna zvenku.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků