Přemýšlím...

Rychlozavinovačka s PES rounem zimní Pech

Produkt není k dispozici.
Náš tip: Vyzkoušejte novorozence nosit v zavinovačce s holýma nožkama. Bude jim to připomínat pobyt u maminky v bříšku a navíc je tím snadnější přebalování.

Výhodou oproti klasické zavinovačce je rychlé a pohodlné zavinutí miminka. Zapínání je na suchý zip.
Standardní velikost je 95x95 cm. U tohoto rozměru si můžete být jisti, že Vám bude sloužit po celou dobu, kdy se dítě v zavinovačce nosí. Nebudete muset po určité době koupit novou, nebo se jejího používání vzdát, protože z ní miminko vyroste. V rozloženém stavu díky svým rozměrům dobře poslouží i jako menší hrací deka, nebo jako podložka pro přebalování.

Rychlozavinovačka s PES rounem: síla vnitřního rouna je cca 3 cm, klasické polyesterové rouno.

Při výběru je uvedena jako první vnitřní barva.

Hodnocení zákazníků
Gábina
30. 10. 2014
Zavinovačka je výborná - velká, kvalitně udělaná, barevně zajímavá. Jediné, co je trochu nepraktické, je našití suchých zipů. Nejsou podélně, ale vodorovně.... Ničemu to ale nevadí, dá se krásně zavinout i tak. Doporučuji. Navíc poměr cena vs. výkon - luxusní :-)

Dvořáková
12. 03. 2010
Je moc fajn, hřejivá a nadýchaná, jako deku lze používat ještě dlouho. Dítě šlo zabalit do kočáru ještě v šesti, sedmi měsících. Novorozence jsem do ní balila i na jaře a pak v chladnější letní dny, určitě není na úplnou zimu. Moc se nám osvědčila, jen to praní v ruce a schnutí je náročnější. Jinak je parádní, doporučuji :)Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků