Přemýšlím...

Salsa houpací síť Amazonas

Produkt není k dispozici.

Barevná houpací síť se zvýšenou nosností pro dospělou osobu a dítě společně (při nepřekročení nosnosti). Je vyrobena ze speciálního materiálu EllTex imitujícícho bavlnu, který je odolný vodě a nepodléhá UV-záření. Pro ležení v síti doporučujeme komfortní polohu našikmo - Vaše záda tak budou rovná a nebude Vám hrozit vypadnutí ze sítě. 

Plocha pro ležení: 210x140 cm
Rozpětí: cca 290 cm
Nosnost: cca 150 kg
Hmotnost: cca 1,4 kg
Materiál: 55% bavlna, 45% polyester

Tato síť je vhodná do stojanu Apollo, Sumo a Madera.

Hodnocení zákazníků
Petra Pešková
28. 12. 2010
Nám tato plenka vyhovovala do cca 5 měsíců, oceňovala jsem její štíhlost a savost. Pak už dcera začala více čůrat a plenka stačila tak na půl hodiny. Jen systém patentků mi přišel nepraktický.

Iveta Pantůčková
21. 08. 2009
Štíhlá plenečka. Dobře sedí, rychle schne, hodně saje, ale hrubne. Jedna z našich nejoblíbenějších.

Iva Šachlová
24. 07. 2009
Super štíhlá, vysoká plenečka, rychle schne. Dost hrubne,musí se řádně promnout. Jeden čas u nás velmi oblíbená, hodně nasaje i když poslední dobou čůráme dost nárazově a to nepobere. Díky ohrnutí se dá vel.L použít prakticky od miminka.

Anita
20. 07. 2009
Byla jsem s ní velice spokojena-syn ji používal do 14kg a sála skvěle.Je štíhlá.

Jana Řehořová
21. 06. 2009
Má všitou vkládačku ("chobot"). Dvě řady patentek jsou super, lépe se přizpůsobí miminku. Máme velikost L a vážíme zatím 4,5 kg a nemusíme plenku nijak upravovat - sedí dobře, jen je trošičku vyšší. Opravdu extra štíhlá - mezi nožkama má cca 12 cm! Materiál vypadá trošku jako hadr na podlahu, ale velmi dobře saje. Jsme s ní spokojeni.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků