Přemýšlím...

Šátek Babylonia - Pineapple

Obj. č.: 4942
Šátek Babylonia - Pineapple https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/9/4/9478-satek-babylonia-pineapple.jpg Šátky jsou vyrobeny v rámci projektu spravedlivého obchodu v Indii. Šátky Babylonia Vám nabízejí hned několik předností dohromady. Jsou barevně originální, nosné, snadno se udržují a můžete je pořídit za skvělou cenu. Tyto šátky splňují všechny požadavky na zdravé nošení dětí a kritéria zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. Hlavní předností je jejich nosnost. Šátek užijete od narození do batolícího věku Vašeho dítěte a klidně i déle, pokud se bude chtít dítko nosit.   Šátek Babylonia  se při vázání nemačká a je s ním snadná manipulace, proto se ho nemusejí obávat ani rodiče začínající s nošením. Úvaz s tímto šátkem dobře drží a ani při delším nošení výrazně nepovoluje, neklouže ani se neposouvá. Velikost uzlu lze zařadit mezi středně velké, ale vzhledem k měkkosti látky, uzel netlačí.   Šátek je středně tlustý, patří mezi silnější, pevný, přesto netrvá dlouho jej zanosit. I při intenzivnějším nošení nikde netlačí, nezařezává se. Zejména v zimních měsících oceníte  hutnost a pevnost látky, která zahřeje Vás i Vaše dítě.   Struktura látky se jeví jako velmi těžko zničitelná, proto není třeba bát se vzít šátek i do lesa, udělat z něj provizorní přebalovaní podložku nebo hrací deku pro děti.   Šířka šátku je 74cm.   Společně s šátkem je zasílaná i příručka s podrobným návodem na úvazy.  
930 CZK


Cena: 930 Kč


Eshop
  • Délka: 4,6mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • Délka: 4,6m1 kus
Prodejna Praha
  • Délka: 4,6mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Babylonia


Popis Hodnocení Dotazy
Šátky jsou vyrobeny v rámci projektu spravedlivého obchodu v Indii. Šátky Babylonia Vám nabízejí hned několik předností dohromady. Jsou barevně originální, nosné, snadno se udržují a můžete je pořídit za skvělou cenu. Tyto šátky splňují všechny požadavky na zdravé nošení dětí a kritéria zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let. Hlavní předností je jejich nosnost. Šátek užijete od narození do batolícího věku Vašeho dítěte a klidně i déle, pokud se bude chtít dítko nosit.
 
Šátek Babylonia  se při vázání nemačká a je s ním snadná manipulace, proto se ho nemusejí obávat ani rodiče začínající s nošením. Úvaz s tímto šátkem dobře drží a ani při delším nošení výrazně nepovoluje, neklouže ani se neposouvá. Velikost uzlu lze zařadit mezi středně velké, ale vzhledem k měkkosti látky, uzel netlačí.
 
Šátek je středně tlustý, patří mezi silnější, pevný, přesto netrvá dlouho jej zanosit. I při intenzivnějším nošení nikde netlačí, nezařezává se. Zejména v zimních měsících oceníte  hutnost a pevnost látky, která zahřeje Vás i Vaše dítě.
 
Struktura látky se jeví jako velmi těžko zničitelná, proto není třeba bát se vzít šátek i do lesa, udělat z něj provizorní přebalovaní podložku nebo hrací deku pro děti.
 
Šířka šátku je 74cm.
 
Společně s šátkem je zasílaná i příručka s podrobným návodem na úvazy.
 

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín:
kapacita:  0     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 13.12. 10:30-13:30
kapacita:  13     přihlášeno: 13
lokalita: Praha
Více
termín: 14.12. 10:00-12:30
kapacita:  15     přihlášeno: 4
lokalita: Brno
Více
termín: 21.12. 10:30-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků