Přemýšlím...

Šátek VATANAI Orkney

Výprodej


-10%
Obj. č.: 8451
Šátek VATANAI Orkney https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/1/8/18670-satek-vatanai-orkney.jpg Elegantní vzor sestavený z labyrintů v petrolejových barvách, umocněný vlastostmi žakárovým tkaním setkané lehké látky (měkkost, poddajnost, elasticita). Originální v Čechách vyrobený šátek. Setkaný z vysoce kvalitní 100% bavlněné příze obarvené zdravotně nezávadnými barvami. Speciální šířka 71cm. Šátek je vyroben z kvalitních, šetrným způsobem zpracovaných, bavlněných vláken. Příze je spředena česaným způsobem, při kterém jsou vlákna paralelně srovnána tak, že má hladký a na omak jemný povrch. Díky originálnímu způsobu tkaní je šátek elastický, těsně ovíjí dítě a poskytuje tak bezpečnou oporu tělu. Tkanina se vyznačuje příčnou pružností, díky které je uvázání šátku snažší, než z obvykle dostupných látek. Bavlněná příze je před tkaním obarvena vysoce kvalitními barvami, které nijak neohrozí zdraví vašeho dítěte. Barvy mají výbornou stálost, díky které je možné šátek prát v pračce na 60 stupňů, aniž by to uškodilo vzhledu šátku. Různobarevné podélné pruhy na šátku vám usnadňují manipulaci s ním. Barvy jsou pečlivě vybírány tak, aby měly příznivý optický vliv pro vaše děťátko. Tvar šátku odpovídá mnohaletým zkušenostem s jeho používáním. Nevytahá se ani při intenzivním používání . Dvojitý lem prošitý pružným stehem zajišťuje uchování tvaru i při dlouhodobém nošení. Každá etapa výroby tohoto šátku (předení, obarvení, tkaní) je podložena atesty o zdravotní nezávadnosti a certifikáty o kvalitě. ZÁRUKA 3 ROKY
1521 CZK


Původní: 1690 Kč
Cena: 1521 Kč


Eshop
  • Délka: 2,5mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • Délka: 2,5m1 kus
Prodejna Praha
  • Délka: 2,5mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Vatanai


Popis Hodnocení Dotazy (1)

Elegantní vzor sestavený z labyrintů v petrolejových barvách, umocněný vlastostmi žakárovým tkaním setkané lehké látky (měkkost, poddajnost, elasticita). Originální v Čechách vyrobený šátek. Setkaný z vysoce kvalitní 100% bavlněné příze obarvené zdravotně nezávadnými barvami.

Speciální šířka 71cm.

Šátek je vyroben z kvalitních, šetrným způsobem zpracovaných, bavlněných vláken. Příze je spředena česaným způsobem, při kterém jsou vlákna paralelně srovnána tak, že má hladký a na omak jemný povrch.

Díky originálnímu způsobu tkaní je šátek elastický, těsně ovíjí dítě a poskytuje tak bezpečnou oporu tělu.

Tkanina se vyznačuje příčnou pružností, díky které je uvázání šátku snažší, než z obvykle dostupných látek.

Bavlněná příze je před tkaním obarvena vysoce kvalitními barvami, které nijak neohrozí zdraví vašeho dítěte. Barvy mají výbornou stálost, díky které je možné šátek prát v pračce na 60 stupňů, aniž by to uškodilo vzhledu šátku.

Různobarevné podélné pruhy na šátku vám usnadňují manipulaci s ním. Barvy jsou pečlivě vybírány tak, aby měly příznivý optický vliv pro vaše děťátko. Tvar šátku odpovídá mnohaletým zkušenostem s jeho používáním. Nevytahá se ani při intenzivním používání . Dvojitý lem prošitý pružným stehem zajišťuje uchování tvaru i při dlouhodobém nošení.

Každá etapa výroby tohoto šátku (předení, obarvení, tkaní) je podložena atesty o zdravotní nezávadnosti a certifikáty o kvalitě.

ZÁRUKA 3 ROKY

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků

Zuzana Květonová
21.11.2016
Dobry den, jakou nosnost ma prosim tento satek? Dekuji.
odpovídala Hana Grymová
Dobrý den,
jedná se o nosnější šátek této značky. Je středně silný a nosný - do cca roku dítěte naprosto vyhovující. Pro nošení batolete už záleží na osobních preferencích a velikosti dítěte - jako jediný šátek pro batole bychom ho nedoporučili.
Hezké odpoledne,
Hana Grymová

Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín:
kapacita:  0     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 07.12. 10:30-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 9
lokalita: Praha
Více
termín: 13.12. 10:30-13:30
kapacita:  13     přihlášeno: 12
lokalita: Praha
Více
termín: 14.12. 10:00-12:30
kapacita:  15     přihlášeno: 3
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků