Přemýšlím...

Šátek VATANAI Tintagel

Obj. č.: 434
Šátek VATANAI Tintagel https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/1/8/18652-satek-vatanai-tintagel.jpg Luxusní kaligrafický vzor s květy a vážkami umocněný vlastostmi žakárovým tkaním setkané lehké látky (měkkost, poddajnost, elasticita). Originální v Čechách vyrobený šátek. Setkaný z vysoce kvalitní 100% bavlněné příze obarvené zdravotně nezávadnými barvami. Šátek je vyroben z kvalitních, šetrným způsobem zpracovaných, bavlněných vláken. Příze je spředena česaným způsobem, při kterém jsou vlákna paralelně srovnána tak, že má hladký a na omak jemný povrch. Díky originálnímu způsobu tkaní je šátek elastický, těsně ovíjí dítě a poskytuje tak bezpečnou oporu tělu. Tkanina se vyznačuje příčnou pružností, díky které je uvázání šátku snažší, než z obvykle dostupných látek. Bavlněná příze je před tkaním obarvena vysoce kvalitními barvami, které nijak neohrozí zdraví vašeho dítěte. Barvy mají výbornou stálost, díky které je možné šátek prát v pračce na 60 stupňů, aniž by to uškodilo vzhledu šátku. Různobarevné podélné pruhy na šátku vám usnadňují manipulaci s ním. Barvy jsou pečlivě vybírány tak, aby měly příznivý optický vliv pro vaše děťátko. Tvar šátku odpovídá mnohaletým zkušenostem s jeho používáním. Nevytahá se ani při intenzivním používání . Dvojitý lem prošitý pružným stehem zajišťuje uchování tvaru i při dlouhodobém nošení. Každá etapa výroby tohoto šátku (předení, obarvení, tkaní) je podložena atesty o zdravotní nezávadnosti a certifikáty o kvalitě. ZÁRUKA 3 ROKY
2650 CZK


Cena: 2650 Kč


Eshop
  • Délka: 4,5mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • Délka: 4,5m2 kusy
Prodejna Praha
  • Délka: 4,5mk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Olomouc
  • Délka: 4,5mk dodání ihned
Prodejna Pardubice
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Vatanai


Popis Hodnocení Dotazy

Luxusní kaligrafický vzor s květy a vážkami umocněný vlastostmi žakárovým tkaním setkané lehké látky (měkkost, poddajnost, elasticita). Originální v Čechách vyrobený šátek. Setkaný z vysoce kvalitní 100% bavlněné příze obarvené zdravotně nezávadnými barvami.

Šátek je vyroben z kvalitních, šetrným způsobem zpracovaných, bavlněných vláken. Příze je spředena česaným způsobem, při kterém jsou vlákna paralelně srovnána tak, že má hladký a na omak jemný povrch.

Díky originálnímu způsobu tkaní je šátek elastický, těsně ovíjí dítě a poskytuje tak bezpečnou oporu tělu.

Tkanina se vyznačuje příčnou pružností, díky které je uvázání šátku snažší, než z obvykle dostupných látek.

Bavlněná příze je před tkaním obarvena vysoce kvalitními barvami, které nijak neohrozí zdraví vašeho dítěte. Barvy mají výbornou stálost, díky které je možné šátek prát v pračce na 60 stupňů, aniž by to uškodilo vzhledu šátku.

Různobarevné podélné pruhy na šátku vám usnadňují manipulaci s ním. Barvy jsou pečlivě vybírány tak, aby měly příznivý optický vliv pro vaše děťátko. Tvar šátku odpovídá mnohaletým zkušenostem s jeho používáním. Nevytahá se ani při intenzivním používání . Dvojitý lem prošitý pružným stehem zajišťuje uchování tvaru i při dlouhodobém nošení.

Každá etapa výroby tohoto šátku (předení, obarvení, tkaní) je podložena atesty o zdravotní nezávadnosti a certifikáty o kvalitě.

ZÁRUKA 3 ROKY

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín:
kapacita:  0     přihlášeno: 0
lokalita: Praha
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín:
kapacita:  5     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
termín: 07.12. 10:30-12:00
kapacita:  10     přihlášeno: 10
lokalita: Praha
Více
termín: 13.12. 10:30-13:30
kapacita:  13     přihlášeno: 8
lokalita: Praha
Více
termín: 14.12. 10:00-12:30
kapacita:  15     přihlášeno: 3
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků