Přemýšlím...

Šortky z biobavlny Page Underwear DOPRODEJ

Obj. č.: 9843
Šortky z biobavlny Page Underwear DOPRODEJ https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/2/2/22576-sortky-z-biobavlny-page-underwear.jpg Luxusní spodní prádlo z nebarvené biobavlny. Jako hlavní materiál byla vybrána nebarvená Bio bavlna, protože návrhářce záleží na zdraví jejich zákaznic stejně jako na životním prostředí ve kterém žijeme. Při pěstování Bio bavlny nejsou použity umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Navíc je ručně sbírána a během sklizně i následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Aby efekt přírody byl dokonalý je tato bavlna zcela nebarvená. Na dotek je tento materiál velice příjemný. Bio bavlna je vhodná pro alergiky a je šetrná k životnímu prostředí. Ideální na spaní. Volný střih nabraný do krajky který v oblasti boků netlačí   Velikosti: XS - boky 85 - 89 cm S - boky 90 - 94 cm M - boky 95 - 99 cm XL -  - boky 100 - 105 cm   PAGE Underwear je značka luxusního spodního prádla, která spojuje sexy vzhled a pohodlí. Pro značku Page Underwear navrhuje módní designerka Pavla Gerschonová. Zakládá si na tom, že každý nový model sama testuje a vychytává střihy, tak aby byly co nejpohodlnější a jejich nositelkám perfektně padly a lichotily jejich postavě. Nově přichází s kolekcí prádla z nebarvené Biobavlny, protože jí záleží jak na zdraví svých zákaznic, tak na životním prostředí. Prádlo se šije v České republice.
1290 CZK


Cena: 1290 Kč


Eshop
  • Velikost: Sk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • Velikost: Sk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
  • Velikost: S1 kus
Prodejna Olomouc
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Pardubice
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Page Underwear


Popis Specifikace O značce Hodnocení Dotazy

Luxusní spodní prádlo z nebarvené biobavlny.

Jako hlavní materiál byla vybrána nebarvená Bio bavlna, protože návrhářce záleží na zdraví jejich zákaznic stejně jako na životním prostředí ve kterém žijeme. Při pěstování Bio bavlny nejsou použity umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Navíc je ručně sbírána a během sklizně i následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Aby efekt přírody byl dokonalý je tato bavlna zcela nebarvená. Na dotek je tento materiál velice příjemný. Bio bavlna je vhodná pro alergiky a je šetrná k životnímu prostředí.
Ideální na spaní. Volný střih nabraný do krajky který v oblasti boků netlačí
 
Velikosti:
XS - boky 85 - 89 cm
S - boky 90 - 94 cm
M - boky 95 - 99 cm
XL -  - boky 100 - 105 cm
 

PAGE Underwear je značka luxusního spodního prádla, která spojuje sexy vzhled a pohodlí. Pro značku Page Underwear navrhuje módní designerka Pavla Gerschonová. Zakládá si na tom, že každý nový model sama testuje a vychytává střihy, tak aby byly co nejpohodlnější a jejich nositelkám perfektně padly a lichotily jejich postavě. Nově přichází s kolekcí prádla z nebarvené Biobavlny, protože jí záleží jak na zdraví svých zákaznic, tak na životním prostředí. Prádlo se šije v České republice.

Vyrobeno Česká republika

O značce Page Underwear

PAGE Underwear je česká značka luxusního spodního prádla, která spojuje sexy vzhled a pohodlí. Specializuje se na šití na míru, takže se nemusíte bát na nás obrátit i když neodpovídáte standardním konfekčním velikostem. Prádlo na míru Vám bude vždy svěle padnout.
Pro spodní prádlo používají jen materiály té nejvyšší kvality. Záleží jim na zdraví zákaznic stejně jako na životním prostředí ve kterém žijeme. Hlavním materiálem je proto nebarvená bio bavlna, která je ručně sbírána a během sklizně ani následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Dále zpracovávají bavlnu s certifikací EkoTex 1 a dalším důležitým materiálem je bio bambus či divoký bambus. Ten je přírodně antiseptický a má výborné savé vlastnosti. Při pěstování bio bavlny či bio bambusu nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Na dotek jsou tyto materiály velice příjemné, vhodné pro alergiky a šetrné k životnímu prostředí.
Prádlo je šité v České republice.
Buď sexy a buď svá, oblékej Page Underwear!

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Související kurzy
termín: 06.12. 16:00-17:30
kapacita:  15     přihlášeno: 2
lokalita: Brno
Více
termín: 13.12. 15:00-18:00
kapacita:  25     přihlášeno: 8
lokalita: Brno
Více
termín: 15.12. 15:00-18:00
kapacita:  20     přihlášeno: 8
lokalita: Praha
Více
termín: 16.01. 15:00-18:00
kapacita:  15     přihlášeno: 0
lokalita: Brno
Více
Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků