Přemýšlím...

StampoBox XL Aladine

Výprodej


-8%
Obj. č.: 8813
StampoBox XL Aladine https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/1/9/19817-stampobox-xl-aladine.jpg Velkorysé dárkové XL balení!   Vydejte se s námi do farmu! Dvacet razítek s tématem zvířecích obyvatel velkého hospodářství. K tomu navíc traktor, hospodář a jeho rodina:). Umíte zvířátka pojmenovat, nakreslíte jim, kde bydlí, co se na farmě odehrává? Letošní inovované sady v novém balení obsahují jeden barevný inkoustový polštářek, fixy a 12 scenérií ze života na farmě. S tímto vybavením vykouzlíte desítky příběhů, ale hodně se toho taky naučíte.   Využívejte razítka i na projekty ve školce, či na táboře. Razítka mají velikost cca 6-7,5 cm. Díky vysokému reliéfu je můžete využít třeba na výrobu afrických triček. Razítka stačí natupovat textilní barvou a obtisknout. Vyrábět můžete také talismany, medaile a šperky za samovrdnoucích hmot, z FIMA, či zdobit své keramické výrobky.
478 CZK


Původní: 520 Kč
Cena: 478 Kč


Eshop
  • Provedení: Princeznyk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Brno
  • Provedení: Princeznyk dodání do 5 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Praha
  • Provedení: Princezny2 kusy
Prodejna Olomouc
  • Provedení: Princeznyk dodání ihned
Prodejna Pardubice
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Plzeň
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Znojmo
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky
Prodejna Košice (SK)
  • k dodání do 10 pracovních dnů od Vaší objednávky

Výrobce: Aladine


Popis Hodnocení Dotazy

Velkorysé dárkové XL balení!

 
Vydejte se s námi do farmu! Dvacet razítek s tématem zvířecích obyvatel velkého hospodářství. K tomu navíc traktor, hospodář a jeho rodina:). Umíte zvířátka pojmenovat, nakreslíte jim, kde bydlí, co se na farmě odehrává? Letošní inovované sady v novém balení obsahují jeden barevný inkoustový polštářek, fixy a 12 scenérií ze života na farmě. S tímto vybavením vykouzlíte desítky příběhů, ale hodně se toho taky naučíte.
 
Využívejte razítka i na projekty ve školce, či na táboře. Razítka mají velikost cca 6-7,5 cm. Díky vysokému reliéfu je můžete využít třeba na výrobu afrických triček. Razítka stačí natupovat textilní barvou a obtisknout. Vyrábět můžete také talismany, medaile a šperky za samovrdnoucích hmot, z FIMA, či zdobit své keramické výrobky.

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíSouvisející produkty

Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků