Přemýšlím...

Svrchní kalhotky pul Haipa-daipa SLONI

Produkt není k dispozici.

Nepromokavé, ale prodyšné svrchní plenkové kalhotky lemované jemným microfleecem. Kalhotky se zapínají na plastové druky a jsou navrženy tak, aby se hodily na většinu druhů látkových plen.

Velikost:

 • Svrchní kalhotky Haipa-daipa jsou šity ve čtyřech velikostech podle váhy dítěte: S 3kg - 7kg, M 6kg - 10kg, L 9kg - 15kg a XL 12-18kg.
 • Každá velikost se dá dále upravit pomocí řady 4 druků v pase a 3 druků okolo nožiček tak, aby kalhotky Vašemu miminku perfektně seděly a netlačily.

  Materiál:

 • Kalhotky jsou šity 100% PUL, což je polaminovaný polyester.
 • PUL je vodotěsný, nicméně prodyšný, vydrží i poměrně nešetrné zacházení.
 • V místech, kde se kalhotky dotýkají dětské pokožky, je lemování z měkkého microfleecu (100% polyester). Fleece také působí jako další neprosákavá vrstva.
 • Kalhotky se zavírají na plastové druky, které velmi dobře drží.
 • Atestováno u SZÚ (Státní zdravotní ústav) pro děti od 0 let.

  Množství:

 • Je dobré mít od každé velikosti 3 kusy, nicméně i se dvěma to jde :-)
 • Doporučujeme koupit po 3 kusech od velikosti S a M - některým štíhlejším dětem stačí velikost M až do dvou let.
 • Velikost L můžete dle potřeby vždy dokoupit později.
 • Co se velikosti XL týče - pokud budete používat kalhotky pouze na noc, stačí 1-2 ks.

  Praní:

 • Kalhotky je třeba před prvním použitím vyprat.
 • Kalhotky se perou na 60°C.
 • Nesmějí se žehlit.
 • Díky materiálu, z něhož jsou vyrobeny, velmi dobře schnou.

  Výroba:

 • Navrženo a vyrobeno v České republice firmou Haipa-daipa.
 • Hodnocení zákazníků
  Iva Petrová
  14. 07. 2016
  Rovněž naše nejoblíbenější. Vybírala jsem dle recenzí a můžu srovnat s Imse Vimse (pro novose taky super), Rumparooz a Bamboolik. Velikost S jsme používali nouzově do 8kg a dalo se to, i když už byly dost těsné (ale náš prcek má macatá stehýnka)

  Pavlína Kupská
  10. 07. 2015
  Na těchto svrchňáčkách mě vůbec nevadí varianta petentky, protože se krásně zapínají jak v pase tak u nožiček a nezápasím s tík jak třeba u Bamboolika.

  Pavlína Kupská
  10. 07. 2015
  Na těchto svrchňáčkách mě vůbec nevadí varianta petentky, protože se krásně zapínají jak v pase tak u nožiček a nezápasím s tík jak třeba u Bamboolika.

  Markéta Majtenyi
  28. 04. 2015
  Máme 5ti týdenní miminko a tyto svrchňáčky nám na čtverce krásně sedí a nikdy nepromoknou:-) Pořídili jsme jedny S na zkoušku a objednáme si další:-)

  Lucie Bendíková
  22. 04. 2014
  Jednoznačně nejlepší svrchňáčky :§

  Renáta Komendová
  20. 12. 2013
  nejlepší svrchňáky, dobře sedí a velmi rychle schnou... akorát jsem si na těch patentkách polámala už tak krátké nehty, to je jediné, co mi vadí ;))...

  Dana Havlová Rovenská
  16. 12. 2013
  Spolehlivě nejlepší svrchňáky, mají jakoby nohavičky, takže oproti např. Anavy, které taky miluji, nám z těchto nikdy nic nekouká a to je super, protože co nekouká tak neprosákne :-)

  Anna Kšírová
  12. 11. 2013
  Nejlepší PULky, které máme (můžu srovnat ještě Thirsties, Imse Vimse a Petit Lulu). Parádně sedí, neprotečou, netlačí. Máme velikost M, syn má 9 kg, stále cvakáme na nejmenší, resp. prostřední patentky, tak si myslím, že vydrží déle než do proklamovaných 10kg (což se třeba o Thirsties vel.1 říct nedá). Doporučuju!

  Hana Bořkovcová
  30. 07. 2013
  Varianta Sloni jsou mé zamilované svrchňáčky. Krom super vzoru je super i funkčnost - jsou celkově krásně měkkoučké a velice příjemné na dotek. Dobře sedí, díky flísovému lemování netlačí. Zatím nic nepropustily. Dokupuji větší velikosti, chci je používat po celou dobu látkování.

  Eva K.
  09. 03. 2013
  Super svrchní kalhotky. Používáme na Baby Lucy, Skapi, Anavy i Sijemdetem. Velmi příjemné a měkoučké kolem nožiček. Tohle lemování bylo hlavní důvod, proč jsem je vybrala. A vyplatilo se :-) Sedí krásně.

  aLa Kuklová
  23. 01. 2013
  Univerzální svrchňáčky, které perfektně sedí nejen na plenky vlastní značky, ale i na jiné kalhotkové pleny jako Baby Lucy, Anavy a Merinostra. Také se pod ně dokonale vejdou klasické čtvercovky ve skladu novorozeneckém i na dráčka. Velikost S jsme volili v decentní bílé barvě, ale M jsme už pořídili s krásným sloním vzorem. Svrchňáčky jsou tak nejen funkční, ale i parádní .-). Absolutní spokojenost.  Zasílání novinek e-mailem
  Půjčovna šátků