Přemýšlím...

Svrchní vlněné kalhotky 74/80 Disana

Produkt není k dispozici.

vlněné svrchní kalhotky v krásném barevném provedení


Vlňáčky Disana jsou natahovací měkké svrchní kalhotky z dvojité pletené vrstvy. Používají se jako svrchní vrstva na látkové pleny a zajišťují, aby z plenky nepronikla žádná vlhkost na oblečení. Nekoušou a mají pružné náplety kolem nožiček, které zajišťují dokonalou přilnavost vlňáčků. Nezpůsobují otlaky a jsou velmi přizpůsobivé každému dítěti i plence.

Vlna, ze které jsou kalhotky upletené, je ideální materiál. Má antibakteriální účinky a zaručuje optimální tělesnou teplotu v létě i v zimě, je navíc krásně prodyšná. Její skvělou nepropustnost zajišťuje lanolín, neboli ovčí tuk, který je ve vlně obsažen. Vlněné svrchní kalhotky tak zajišťují to nejzdravější přebalování… a navíc hrají barvami!

Hodnocení zákazníků
Lucie Machutová
11. 10. 2015
Máme zelené a jsou skvělé! Na novorozencký sklad nebo na draka perfektní! Na rovnou plenu nejsou - když moč uteče bokem, vlňáčky to propustí. Ale kontakt s nacucanou plínou zvládají perfektně! Náš dvouměsíční obřík je má až do podpaží - super že netáhne na zádíčka.

Alena Bohdanecká
29. 09. 2015
Výborné svrchňáky! Máme variantu červená. Po jednou impregnování neprotekly. Sedí dobře, oceňuji, že nemusím řešit kaťata :-). Zahřejí na bříšku i zádíčkách, nikde nic neřeže, nemusím řešit patentky ani suché zipy, prostě pohoda! Používám s Unuo nebo Baby Lucy plenkovou kalhotkou.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků