Přemýšlím...

Plena Bamboozle Stretch BERRY Tots Bots

Produkt není k dispozici.
Přirozený komfort!
 
Maximální pohodlí a komfort pro Vaše dítě. Naše superjemné bamoozle stretch jsou vyrobené z fantasticky pružného bambusu, takže jsou navíc i výborně savé při zachování štíhlosti pleny. Jsou skvěle všestranné, a použitelné i na noc, když přidáte extra vkládací plenu. Jakmile jednou vyzkoušíte bambusky, je snadné pochopit, proč tyto plenky poslední tři roky vyhrávají opakovaně zlato v anketě Mother & Baby v kategorii Nejlepší látkové plenky v Británii (anketa Mother & Baby je větší obdoba české Pleny roku). 
 
• Padnoucí střih s multidimenzionální pružností
• Zapínání na suchý zip – stejně jednoduché jako papírové pleny
• Možnost použití od narození po nočník – velikost 2 (OneSize) může po úpravě předních patentek být používána od cca 4kg váhy miminka
• Skryté jádro z mikrovlákna zvyšuje savost pleny a snižuje dobu schnutí
• Materiál je odolnější než froté bambusu
• Materiál zůstává po delší dobu měkký - ideální pro oblasti s tvrdou vodou
 
K těmto plenám potřebujete nepromokavé PUL svrchní kalhotky!
Hodnocení zákazníků
Soňa Maléterová
20. 12. 2015
Moc příjemná, měkká a hezky sedí a saje. Peru společně s bílíma plenama a nebarví.

Jana Dolezalova
13. 02. 2015
Super plena, na zkoušku jsem vzala jednu a už objednávám další :) měkká, dobře sedí, úžasně savá, momentálně moje nejoblíbenější.

Iveta Pantůčková
21. 08. 2009
Naše oblíbená plenka. Dobře sedí a sají. Nevýhodou je dlouhá doba schnutí a zhrubnutí po více vyprání.

Pavlína Karbanová
07. 08. 2009
Skvělá, tenká, velmi dobře sající plenka. Perfektně seděla po celou dobu užívání (10 měsíců). Stejně jako většina froté plenek praním zhrubla, ale promnutí to napravilo. Jediné, co mě mrzelo, že se poměrně brzy na exponovanějších místech (okolí lemů a suchých zipů) vydřelo froté. Jinak bez připomínek.

Věra Balšánová
31. 07. 2009
Máme je moc rádi, hezky padnou a dobře vypadají. Sajou taky poměrně dobře, i když my musíme používat ještě vkládačku navíc. Bohužel mám po několika praních také velmi zhrubly.

Alena Kráčmarová
29. 07. 2009
Velmi hezké, savé a naše oblíbené. Jak již tu bylo zmiňováno, tak jejich původní jemnost se po několika vypráních opravdu nenávratně ztrácí, nicméně ani to u nás neubralo na oblíbenosti :-)

Klára Prokešová
19. 07. 2009
Naše oblíbené. Rychle schnou. Dobře sedí.

Monika Hrubá
24. 06. 2009
Hezké barvy, dobře sedí a velmi dobře sají. Nevýhodou je, že po praní tvrdnou, ale to je prý problém snad všech froté plínek. Osvědčilo se mi promnout je mezi rukama pro změknutí. Jinak jim nemám co vytknout.

Lenka Fialová
23. 06. 2009
Příjemné, savé, dobře sedí, pěkné barvy :-)Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků