Přemýšlím...

Ubrousky k vlhčení Haipa-daipa

Produkt není k dispozici.

Pratelné jemné fleecové ubrousky si doma navlhčete a používejte na přebalování


Pratelné jemné fleecové ubrousky si doma navlhčete např. v měsíčkovém odvaru a používejte stejně jako jednorázové vlhčené ubrousky při přebalování. Na rozdíl od jednorázových ubrousků máte plnou kontrolu nad tím, čím miminku zadeček utíráte. Na ubrousky k vlhčení je velmi praktická naše Taštička Haipa-daipa.

Materiál: Jsou vyrobeny z jemného nežmolkovacího microfleecu - 100% polyester. Fleece na rozdíl od bavlny a jiných přírodních materiálů nezhrubne, ani když je mokrý a umožňuje tak opravdu jemné čištění. 22X22 cm.

Praní: Perte v ruce, nebo na 40°C. Je možné prát spolu s plenami na 60°C, ale hrozí zašednutí materiálu.

Upozornění: Nedoporučejeme prát fleecové výrobky v mýdlových pracích prostředcích. Fleece tím ztrácí svou jemnost, šedne a může žmolkovat.

Navrženo a vyrobeno v České republice.

Hodnocení zákazníků
Anna Slaná
14. 10. 2016
I po roce používání jsou měkké, používám s olejem medvídek .i když peru s členskými na 60st. Jsou jako nové

Daniela
14. 11. 2013
Výborné. Používáme s olejíčkem "Medvídek" a super. jeden ubrousek úplné postačí na utření i hodné pokakaného zadečku. Po použití přeperu pod tekoucí vodou a peru na 40 s bambusovými plenami a ani ne za dvě hodinky jsou suché. Za nás lepší jak vlhčené ubrousky.

Iva K.
25. 10. 2011
Fleece je příjemný na omak, nedře zadeček jako jiné materiály. Používám na něj i olej Medvídek a zatím se ubrousky nezničily. Peru na 60 stupňů a stále vypadají jako nové. Pouze bych řekla, že cena je dost nadsazená - výrobní náklady na 5 kousků fleecu nejsou asi desetinové.

Karolina
28. 12. 2010
Krásně měkké. Používám je doma k otírání obličeje nebo zadečku, když je syn po jídle a nechci ho tedy umývat pod tekoucí vodou, kdy bych mu tlačila na bříško. Prala jsem je už xkrát, a stále jako nové. Myslím, že vydrží ještě hodně dlouho. Nehrubnou, výborně se ždímou, takže otřu, co potřebuju, ale přitom moc pokožku nenamáčím.

Markéta H.
13. 10. 2010
Vizuelně sice hezké ubrousky, ale ne příliš praktické. Fleece se špatně namáčí, nelze použít např. olej k čištění zadečku (ten by fleece zničil). Bohužel u nás totálně propadly.

Martina Štirbová
27. 08. 2010
opravdu měkkoučké! praktické.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků