Přemýšlím...

Vlhčené eko ubrousky Beaming Baby

Produkt není k dispozici.

Speciálně vyvinuty pro děti s velmi citlivou pokožkou a ekzémem - 100% biodegradabilní, certifikované, organické, hypoalergenní a v toaletě splachovatelné vlhčené ubrousky jsou vhodné nejen pro zadeček Vašeho dítěte, ale též pro obličej a ruce.

Každé balení obsahuje více než 90 ml výtažku z aloe vera, které léčí, zvlhčuje a vyživuje citlivou pokožku. Není obsažen alkohol, barviva ani chlór. Zvlhčovací roztok obsahuje více než 95% organických složek.
 
Pro výrobu samotného ubrousku je používáno dřevo z trvale udržitelných evropských lesů. Jsou veganské a baleny ve 100% biologicky rozložitelném obalu.

Nebylo testováno na zvířatech.

Hodnocení zákazníků
Pavlina Klementova
15. 10. 2016
Také nejlepší ubrousky co jsem vyzkoušela. Jemné, hodně vlhčené a především bez parfemace!

Andrea Saravanan
04. 06. 2016
Bohuzel jsem byla po vyzkouseni ubrousku na zaklade techto hodnoceni velice zklamana. Jsou velice suche,takze na zadecek vubec jemne nejsou. Cena jim ani trochu neodpovida a dle meho se Jackson Reece vubec nevyrovnaji..jak kvalitou,tak cenou. Andrea Saravanan

Běla Valentová
16. 10. 2015
Neexistují lepší. Porovnávala jsem s mnoha značkami a zkoušela vždy na sobě, opravdu nesrovnatelný rozdíl. Šlapou jim na paty Jackson Reece, ale ty nejsou tak jemné a mají zvláštní vůni.

Lenio
15. 05. 2014
Nejlepší jednorázové ubrousky, co znám! S výrobky z běžného obchodu se nedají srovnat. Krásně čistí, a přitom tak odporně nekloužou jako třeba Pampers.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků