Přemýšlím...

Vložka z ovčí kůže do kočárku Fellhof

Produkt není k dispozici.
Nově: nejjemnější kůže, vložka z jednoho kusu
 
Rozměr: cca 75x38 cm

Přírodní vlněné rouno drží a reguluje tělesnou teplotu a podporuje klidný spánek. Velmi se osvědčilo u miminek a malých dětí. Díky prostřiženým otvorům se využije do kočárku. Ale můžete ji využít i jako měkkoučkou podložku do kolébky, postýlky, tašky na nošení dětí, na houpačku, na hrací plochu, do auta, doma, na cestách – kdekoli.

Vložky do kočárku a autosedačky mají otvory pro popruhy. Pere se do 30° C (ruční praní), nejlépe ve speciálním šampónu na vlnu. POZOR: nesušte na slunci nebo přímo na topném tělese! Mnoho lidí si myslí, že se ovce chovají pouze pro jejich kůži. To není pravda. Ovečkám se nedaří tak špatně jako ubohým zvířatům na kožešinových farmách, která zde svůj krátký život tráví na velmi úzkém prostoru, aby pak zemřela kvůli kabátu.Ovce mají pěkný život. Dávají lidem zdravé mléko a jednou za rok jsou ostříhány, aby se z jejich vlny upletly teplé svetry, ponožky nebo čepice. Teprve když je ovce nebo jehně zabito pro maso, zůstává ovčí kůže jako přirozený vedlejší produkt. Tedy raději ovčí kůži než kožešinu – za to nám ta zvířata stojí! Ovčí kůže je pro člověka jako vlastní kůže. Na našem dvoře se dbá při činění na přírodní podstupy.

Při tzv. lékařském činění, při kterém získá kůže trvanlivost a pratelnost, používáme Relugan, který byl vyvinut americkou vědou. Taktéž jsou při chromovém činění používány pouze trojvazebné, a nikoli zdraví škodlivé šestivazebné, chromové soli.Protože za to nám ti lidé stojí!

Ovčí kůže – jednoduchá na údržbu a samočistící.
 
Pravá ovčí kůže je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Kůži lze ale také bez problémů vyprat v pračce. Nehodí se k tomu obvyklé prací prostředky, ale speciální prostředky na vlnu. Kůži lze prát na 30° C (program na vlnu) a sušit v sušičce (max. při 40° C) nebo na čerstvém vzduchu. Při sušení je třeba se vyvarovat přímému sluníčku a topným tělesům. Tak jednoduše zůstane ovčí kůže přírodní a čistá!
Hodnocení zákazníků
Lucie Pumprová
01. 02. 2017
Doporučuji všem svým známým v očekávání*

Eva Míčková
14. 06. 2015
konečně nemá syn zpocená záda, kožešina je hebká jako samet(bála jsem se, aby ho to nekousalo). jen by mohla být více ohebná, aby se dala více v kočárku tvarovat- má tvar obdélníku.

Zdenka
21. 08. 2013
Vyzkoušeno v letošních vedrech, v kočárku měl cvrček vždycky teplé, ale ne zpocené záda (bez beránka se potil). Jsem zvědavá na zimu. Myslím, že to byla dobrá investice.

Marcela
06. 09. 2010
Beránka používá již druhé dítě a stále je jako nové. Používáme do hlubokého i sporťáku, pokud je potřeba tak do autosedačky nebo při spinkání na cestách ať v létě nebo v zimě. Je to pro nás naprosto nepostradatelná výbava!!!!

Markéta Müllerová
31. 07. 2009
Rouno už mám 2 roky ve sporťáku, ať je zima či léto a nemohu si jej vynachválit. V zimě krásně hřeje, v létě chladí a nikdy jsem neměla problém, že by dcera přes léto byla propocená. Díky své úžasné samočistící vlastnosti jsem dodnes nemusela rouno prát a vypadá stále jako nové a to mu dcera dává svým jídlem pořádně zabrat. Na podzim čekáme přírůstek do rodiny a miminko dostane kůži už rovnou do hlubokého kočárku.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků