Přemýšlím...

Xylitolové bonbóny SparX 120 ks DOPRODEJ

Obj. č.: 11270
Xylitolové bonbóny SparX 120 ks DOPRODEJ https://www.branakdetem.cz/img/produkty/medi/2/5/25778-xylitolove-bonbony-sparx-120-ks.jpg Přírodně ochucené dražé, které je bohaté na Xylitol a vápník. Děti milují skvělou chuť, zatímco rodiče si mohou být jisti, že pomáhají udržet zdravé zuby. Více než 25 let klinických zkoušek potvrzuje, že xylitol je nejlepší sladidlo pro zuby. Často konzumace potravin s vysokým obsahem cukrů a škrobů mohou podpořit vznik zubního kazu. Xylitol, na rozdíl od jiných sladidel, může snížit riziko vzniku zubního kazu. 
momentálně vyprodáno CZK


Cena: momentálně vyprodánoVýrobce: Xlear


Popis Specifikace O značce Hodnocení Dotazy

3 příchutě


Přírodně ochucené dražé, které je bohaté na Xylitol a vápník. Děti milují skvělou chuť, zatímco rodiče si mohou být jisti, že pomáhají udržet zdravé zuby.
Více než 25 let klinických zkoušek potvrzuje, že xylitol je nejlepší sladidlo pro zuby. Často konzumace potravin s vysokým obsahem cukrů a škrobů mohou podpořit vznik zubního kazu. Xylitol, na rozdíl od jiných sladidel, může snížit riziko vzniku zubního kazu. 

Složení

CITRUSY:92% xylitol, zahušťovadlo: arabská guma, aroma: limetka, pomeranč, tangerinka, minerální látka: glycerofosfát vápenatý,emulgátor: stearan hořečnatý, leštící látka: včelí vosk, přírodní barviva
LESNÍ PLODY: 92% xylitol, zahušťovadlo: arabská guma, aroma: borůvka, malina, jahoda, minerální látka: glycerofosfát vápenatý,emulgátor: stearan hořečnatý, leštící látka: včelí vosk,přírodní barviva betain a anthokyan
OVOCE:  92% xylitol, zahušťovadlo: arabská guma, aroma: jablko, banán, hroznové víno, minerální látka: glycerofosfát vápenatý,emulgátor: stearan hořečnatý, leštící látka: včelí vosk, přírodní barviva

Použití

 10 ks dražé po každém jídle

Doporučujeme 3 let
Vyrobeno Čína

O značce Xlear

Společnost Xlear je průkopníkem v získávání a zpracování xylitolu a do výzkumu již investovala přes milion dolarů, přičemž se snaží pokročit od vysoce kyselých prostředků (chlorovodíkových a sírových), které se v současné době v oboru používají, k šetrnějším, přírodnějším a bezpečnějším metodám spoléhajícím na kyselinu jablečnou a mléčnou, a konečně i kyselinu citronovou a askorbovou. Využíváme také kukuřičné stvoly a kukuřičnou dřeň (nikoli zrna ani geneticky modifikovanou kukuřici), jíž nahrazujeme dřívější zdroje xylitolu, jako například břízy. Získaný xylitol je u obou zdrojů po chemické i molekulární stránce stejný, a metody společnosti Xlear tak navíc nepřispívají k odlesňování, nýbrž podporují drobné zemědělce, protože jim umožňují zhodnotit vedlejší produkty své úrody.

Od roku 1999 vyvinula společnost Xlear Inc. nejinovativnější a nejširší řadu produktů na bázi xylitolu v oboru. Prioritou společnosti bylo vždy poskytovat zákazníkům přírodní a cenově dostupné produkty té nejvyšší kvality.

V produktech společnosti Xlear se používá výhradně xylitol farmaceutické kvality, což znamená produkt s 99% čistého xylitolu. Analýzy kvality, které získáváme s každou dodávkou, potvrzují externě prováděné nezávislé studie, jejichž výsledky zatím potvrdily 100% shodu. Naši partneři navíc dodržují světové standardy čistoty a jakosti a také výrobní normy.

Hodnocení zákazníků

Zatím produkt nikdo nehodnotil... Buďte první:)

Přidat hodnocení

Jméno
Vaše hodnocení
Váš komentář
Ověřovací kód

Dotazy zákazníků


Přidat dotaz

Jméno
E-mail
Text dotazu Nepoužívejte HTML značky
Ověřovací kód

Soubory ke staženíZasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků