Přemýšlím...

Zavazovací plena Disana

Produkt není k dispozici.

Jednoduchá plenka, vyrobená z jemně pletené 100% organické biobavlny.


Ekonomická, jednoduchá plenka. Je vyrobena z jemně pletené 100% organické biobavlny.

Plenka sama o sobě není příliš absorbční, ale její absorbce (a tím i "štíhlost") se dá jednoduše přizpůsobit, přesně tak, jak zrovna potřebujete. Ke zvýšení absorbce můžete použít cokoli savého - od klasických čtvercových plínek, přes froté čtvercovky, vícevrstevné plínky, vkládací plenečky od popolini, malé froté ručníčky... co jen bude vyhovovat vám a vašemu dítěti. Díky tomu je tento systém velmi univerzální a vhodný k použití od narození až po nočník.

Pokud použijete vlněný obdélník (mezi savou vrtsvu a zavazovačku), nemusíte již na doma dát svrchní kalhotky.

Plenka dobře schne (srovnatelně s klasickými čtvercovkami), takže je ideální, pokud potřebujete mít plenky rychle suché . Při praní doporučujeme zavázat šňůrky, aby se vám nezamotaly do pračky a do ostatního prádla.

Hodnocení zákazníků
Šárka Adamovičová
08. 08. 2016
Skvělá vázačka! Dá se dle potřeby vycpat skutečně hodně vkládačkama, přizpůsobí se i novorozeneckému zadečku i většímu dítěti. Pevně a bezpečně obepne nožičky aniž by dělala otlaky (jako často dělají kalhotovky). Na noc nebo do autosedačky je nutné doplnit vlňáčkama, kvůli provlhání.

Marie
31. 01. 2016
Používám na 4-týdenní miminko, a naprostá spokojenost. Plenka se perfektně přizpůsobí co tvarem i velikostí, měkoučká, netlačí, rychle schne (v našem bytě v zimě cca 6-8h), velmi velmi velmi příznivá cena. Používám v kombinaci s bambusovou čtvercovou vkládačkou a separační plenku Popolini. Sada moc fajn, u prdelky sucho, plenka hodně savá. Pampersky se můžou jít zahrabat

Andrea Kubcová
11. 11. 2015
Perfektní zavazovací plenka - jemná, savá, trvanlivá. U novorozenců se dá použít místo svrchních kalhotek společně s vkládací savou plenou a klasickou čtvercovkou. Hezky utěsní a obepne nožičky, nikde netlačí. Sice to chce ze začátku trochu cviku, ale dá se to naučit, jak hezky poskládat, tak pak zavazovat!

Anna M
06. 11. 2015
Tak Já nějak teto plene nepřišla na chuť. zavazování mi přijde moc pracne, nejdřív se to musí jeste poskládat. .. a zrovna stihla mi taky nepřijde, v porovnání se čtvercovkou.

Helena Grulichová
10. 03. 2015
Pouzivam pro sestitydenniho kloucka a mam je v soucasnosti nejradeji, radeji nez kalhotovky. krasne obepnou telicko a utesni, zadecek je s nima pekne maly. Davam do nich nejradej bambusovou vkladacku.

Markéta Janíčková
18. 02. 2014
Používám jen občas se čtvercovkou. Jemná,rychle schne. Ale vždy při masáži, což semi dost osvědčilo. :)

Zuzana B.
11. 02. 2013
Společně s Popoliny jsou moc fajn! Sají, rychle schnou. Akorát u většího (živějšího) mimi je boj to zavázat, neboť šňůrky jsou velice zajímavá hračka :)

Marcela
16. 10. 2012
Výborná plenka, rychle schne, přizpůsobí se každému miminku a i na novorozence je ideální. Za nás můžeme jen doporučit.

Alžběta
07. 04. 2012
Úžasná plenka. Používám ji od zhruba 3 měsíců, mám chlapečka - moče i stolice je několikrát denně hodně, ale plenka je výborná, nepropustí ani "vaječinu". Používám se svrchňáčky Disana vlněné. Dovnitř bambusovou čtvrecovku nebo vícevrstevnou Anavy (někdy s vkládačkou nebo ručníčkem) a naprostá spokojenost. Zatím nic neproteklo. Bez svrchních kalhotek ale často propustila moč. Doporučuji u malých dětí používat vždy, hezky se utáhne kolem nožiček. Navíc lze používat i jako držák plenky pro děti, které potřebují široké balení kvůli kyčlím.

Jana Šlosarčíková
08. 06. 2011
Naprosto úžasná plenka! Bez nadsázky :-) Kdybych nebyla posedlá látkováním a tím pádem nakupováním nových a nových plenek různých druhů :-) tak bych si stoprocentně vystačila jen s těmito plenkama, což by pak vyšlo opravdu levně. Je krásně jemňoučká, pružná, nikde netlačí. Opravdu univerzální a vydrží určitě až do konce plenkovacího období. Já používám od cca 4týdnů a oproti kalhotovkám jednoznačně vede, poněvadž se na ní dají udělat těsné "nohavičky" a tak vaječina neproteče ven. Sama o sobě moc nenasaje, takže dovnitř dávám na den vícevrstvenou plenku, froté ručníčky, čtvercovku a na noc bambusový prefold BI .. Dobré je si vkládačku poskládat do takového "Y" aby případné hovínka nezamazaly plenku. Pak stačí jenom přečváchnout a dát usušit ven. Schne super rychle a tak si vystačím při tomto stylu asi s 6ti plínkama v létě. V zimě by jich to chtělo asi 2x tolik. což už samozřejmě máme :-)

Barbara Rylko
01. 04. 2011
U nás jednoznačně vede společně se zavazovací Popolini. Moc v nich nevidím rozdíl. Možná Popolini je o trochu větší, ale měkké jsou obě. Tyto bavlněné zavazovačky mám dokonce raději než HHS. Rychle uschnou, nikde netlačí, krásně těsní, můžete si je nacpat podle libosti. Nám se osvědčily s bambusovkou Kikko poskládanou podle aktuálních potřeb, snappi sponkou (jak kdy), s vlněným obdelníkem na den a natahovacíma vlňáčkama na noc. Já osobně balím jenom do zavazovaček a vystačím si u 10-timěsíčního dítěte při praní jednou za dva dny s 15-ti kousky. Dříve jsem balila pouze do klasických čtverců, ale u lezoucího dítěte nám moc nedržely pohromadě, takže tuto změnu velmi vítám a všem doporučuji!

Helena Sladkovská
29. 03. 2011
Používáme přes den, je měkkoučká, pružná, nikde netlačí, není zbytečně objemná a dá se podle mě přizpůsobit každému dítěti - i naší malé, které přes vypapané bříško jiné plíny nezapnu.

Jitka
28. 06. 2010
Výborná zavazovačka, dávám do ní klasickou čtvercovka a noc ještě vkládačku. Skvěla pasuje na každé mimi, naše velmi oblíbená, navíc za super cenu, doporučuji

Eva Zákravská
11. 07. 2009
Moje velmi oblíbená plenka, protože rychle schne, je měkká a neotlačuje nožičky. Výborná je do šátku a do nosítek. Nejdřív jsem se bála zavazování, ale není to nic těžkého. Na doma používáme výhradně tyto v kombinaci se čtvercovou nebo vícevrstvou plenkou. Když je teplo, nedávám ani svrchňáky, takže bezvadně luftuje :-). Disana je měkkčí než Popolini zavazovačka, přestože vypadají stejně. Po výprání mírně hrubne, ale oprvadu velmi málo, oproti jiným plenkám, co máme.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků