Přemýšlím...

Zelená kapsička - znovupoužitelný obal

Produkt není k dispozici.

Zelená kapsička je znovupoužitelný obal na jídlo pro děti i dospělé.

Děti je budou milovat, jsou ekologické a ještě ušetříte. Trvanlivé, vhodné do myčky i mrazáku. Vyrobeny bez obsahu BPA, ftalátů, olova a PVC.

Kapsičky můžete naplnit jogurtem, ovocným pyré, maso-zeleninovým příkrmem nebo čímkoli, co vás napadne. Po naplnění stačí pohodlně uzavřít zipový uzávěr v horní části. Kapsičky také samy stojí, takže naplnění a uložení jsou o to snadnější. Výborně se hodí na jídlo pro kojence/batole nebo jako snack pro starší dítě.

Vydrží 50+ použití – ekologické a levné Jsou bezpečné – bez BPA, bez olova, bez ftalátů, bez PVC

Objem: 200 ml/ks

Počet kusů: 4ks

Naplnitelné

Uzávěr v horní části kapsičky je možné otevřít a obal naplnit. Otvor je velký bezpečně uzavíratelný. Obsah je 170 ml pyré. Před prvním použitím odstraňte víčko a obal nafoukněte do tvaru.

Znovupoužitelné

Jídelní kapsičky jsou vyrobeny z trvanlivého plastu ( bez BPA, PVC a ftalátů). Jsou pevné, protože všichni víme co děti dokáží.

Vhodné do myčky

Kapsičku je možné jednoduše umýt v horní části myčky. Kapsičku umístěte vzhůru nohama na hroty police. Je dobré kapsičku před myčkou vypláchnout.

Vhodné do mrazničky

Pokud vaříte větší dávky jídla, můžete zamrazit jednotlivé porce primo v kapsičkách. Kapsičku můžete ohřát v teplé vodní lázni, nebo ji jednoduše ráno vytáhněte a odpolední svačina je připravena.

Pohodlné a skladné

Krmení z kapsičky je pohodlné, čisté a děti baví. Prázné kapsičky jsou velmi skladné.

 

  

Hodnocení zákazníků
Aneta
12. 03. 2016
Hodnotim stejne jako Marie-zpocatku super,ale po nekolika pouzitich nebylo mozne kapsicku poradne umyt(ani v mycce),takze skoncila v kosi.

Evik
22. 04. 2015
Dostala jsem kapsičku od kamarádky a je výborná. Teď ji budu kupovat pro jednu kamarádku z Francie. Zde jsou kapsičky populární, ale mají jen jednorázovky. Pužívám ji druhý týden, tak nemohu říct, kolik vydrží, ale asi nemůžeme počítat, že věčně, že :)

Marie
26. 02. 2015
Zpočátku jsem byla z kapsičky nadšená (dcera měla období, kdy odmítala jíst lžičkou a toto byla skvělá alternativa). Kapsičky se ale postupně ve vnitřních záhybech zanese jídlem a nejde pořádně umýt (ani v myčce). Po několika použitích jsem je pak musela vyhodit.Zasílání novinek e-mailem
Půjčovna šátků